Ierosinājumi

  Hue White kvēlspuldze

  Svece – viedā spuldze E14 – (2 gab. iepakojumā)

  Maigi balta gaisma, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Vadība ar lietotni vai balsi*, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514302211 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514302211
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue White kvēlspuldze

   Svece – viedā spuldze E14 – (2 gab. iepakojumā)

   8719514302211 Atrast līdzīgus produktus

   Iegūstiet mazākā izmērā klasiska retro stila svečveida spuldzes ar diviem kvēldiegiem. Tām ir spirālveida kvēldiegs un E14 pamatne. Šīs spuldzes ir ideāli piemērotas maziem gaismekļiem telpās, kur vēlaties radīt retro dizainu ar modernu pieskaņu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Spuldzes un gaismekļi izmanto maigi baltu gaismu. Aptumšojamas no spilgtas dienas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, šīs viedās spuldzes ļauj izgaismot mājokli ar ideālu siltas gaismas apjomu, kad jums tas nepieciešams.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Ar Hue Bridge ir pieejamas funkcijas, kas viedo apgaismojumu padara vēl viedāku — attāla vadība, balss vadība, automatizēts apgaismojums un vēl daudz citas funkcijas. Pievienojiet savām ierīcēm Hue Bridge, lai izmantotu drošas un uzticamas tehnoloģijas un daudz noderīgu funkciju. Izmantojot Hue Bridge, iegūsiet iepriekš vēl nepieredzētu nepārspējamu viedo apgaismojumu.

  Skatīt visas specifikācijas