Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

  Radiet savā mājā enerģisku vidi arkompaktajām luminiscences spuldzēm

  Philips kompaktās luminiscences spuldzes (CFL) nodrošina patīkamu, maigu gaismu mājīgas atmosfēras radīšanai. CFL sniedz efektīvu, enerģiju taupošu un ilgstošu apgaismojumu. Tās ir visvairāk pārdotās enerģiju taupošās spuldzes. CFL sevī apvieno luminiscences apgaismojuma enerģiju un kvēlspuldžu popularitāti un ērto lietošanu.

   

  Philips kompaktās luminiscences spuldzes ir lietojamas lielākajā daļā kvēlspuldžu izmantošanai paredzētajos gaismekļos, un šīs spuldzes patērē par aptuveni 75% mazāk enerģijas. CFL kalpo no 6 līdz 15 reizēm ilgāk (6 000–15 000 stundas). CFL nodrošina visrentablāko un efektīvāko risinājumu nozarēs, kurās jānodrošina ilgstošs apgaismojums.

   

  Kompaktās luminiscences spuldzes ir pieejamas dažādās jums zināmās formās un izmēros — no galda lampām un nišas gaismekļiem līdz dekoratīviem apgaismes elementiem, nodrošinot maigi baltu gaismu vai dabisku apgaismojumu, vai dienasgaismu.

   

  Aplūkot visas CFL spuldzes

  Vēsture


  CFL spuldzes tika ieviestas XX gadsimta 80. gados. Kopš deviņdesmitajiem gadiem ir uzlabotas to darbības īpašības, efektivitāte (par aptuveni 75% mazāks enerģijas patēriņš nekā kvēlspuldžu gadījumā), cena un kalpošanas ilgums (kalpo 10 reizes ilgāk). Philips CFL spuldzes ir lieliska izvēle lietošanai mājās. CFL pat ir piešķirts Energy Star marķējums.

   

   

  Kā darbojas mūsu CFL spuldzes

   

  Luminiscences spuldzes gaismu sākotnēji rada elektriskā strāva, kas tiek novadīta ar inertas gāzes starpniecību, radot cilvēka acij neredzamu ultravioletu gaismu, Ultravioletā gaisma savukārt mijiedarbojas ar īpašiem fosfora maisījumiem, nosedzot luminiscences spuldzes iekšējo virsmu un tādējādi efektīvi pārveidojot neredzamo gaismu noderīgā baltā apgaismojumā. Luminiscences spuldzēm ir vajadzīga īpaša elektroapgāde, ko dēvē par balastu. Tā ir nepieciešama, lai regulētu spuldzes darba strāvu un nodrošinātu saderīgu darba sākšanas spriegumu. Elektroniskie balasti veic tādu pašu funkciju kā magnētiskais balsts, bet to efektivitāte pārspēj novecojušos magnētiskos produktus, jo tie darbojas ļoti augstā frekvencē, kas novērš mirgošanu un troksni, vienlaikus uzlabojot efektivitāti. Ar elektronisko balastu palīdzību iespējams arī vieglāk nodrošināt viendabīgu un efektīvu lampas darbību, lampas gaismas intensitātes maiņu, kā arī gaismekļu tīklu veidošanu progresīvai apgaismojuma kontrolei.

       

  Izvēlieties CFL spuldzi? Mēs paskaidrojam iemeslus


  Pateicoties mūsu enerģiju taupošajām spuldzēm, varat baudīt spilgtu, enerģisku noskaņojumu veicinošu gaismu, tajā pašā laikā samazinot elektroenerģijas patēriņu un ietaupot naudu. Šīs spuldzes ir teicami piemērotas papildu apgaismojuma nodrošināšanai studijās, mājas birojos un citās telpās, kurās vajadzīga īpaši spilgta gaisma, turklāt salīdzinājumā ar tradicionālajām kvēlspuldzēm to kalpošanas laiks ir līdz 20 reizēm ilgāks un enerģijas patēriņš — līdz pat 80 % mazāks
   

  Pieejamas dažādās formās un izmēros — jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām piemērotu risinājumu:
   

  • Ļoti populārā garenā forma ir teicami piemērota funkcionāliem gaismekļiem — vienkāršiem apgaismes līdzekļiem, abažūra lampām, kurās spuldze ir mazāk redzama

  • Kompaktā spirālveida forma ir teicami piemērota mazākiem gaismekļiem, un iesakām to izvēlēties, ja vēlaties vairāk gaismas kādas telpas īpaši spilgtai izgaismošanai

  • Standarta spuldze ("A forma") ir vispazīstamākā forma. Šī spuldze ir vislabāk piemērota mājīgas noskaņas radīšanai, un tā galvenokārt tiek izmantota galda lampās vai griestu gaismekļos.


  • Dekoratīvās formas (kupoli, sveces) tiek izmantotas dekoratīvākos gaismekļos, kuros spuldzes ir labāk redzamas


  • Cauruļveida spuldzes tiek izmantotas papildu apgaismojuma nodrošināšanai vai plašu telpu, piemēram, koridoru vai garāžu, apgaismošanai

   

  Populārie produkti

  Aplūkojiet mūsu populāros produktus un izvēlieties piemērotu spuldzi


  Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)

   

  Uzzināt vairāk par CFL spuldzēm? Iegūstiet informāciju, iepazīstoties ar pieciem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem (BUJ).

   

   

  1. Kādas ir CFL sniegtās priekšrocības?


  Kompaktās luminiscences spuldzes (CFL) kalpo ilgāk un patērē mazāk elektrības nekā tradicionālās kvēlspuldzes. Ja jūs meklējat vienkāršu veidu, kā ietaupīt enerģiju un samazināt elektroenerģijas rēķina summu, energotaupīgās spuldzes ir lieliska izvēle

   

  2. Cik ilgi tās kalpos?


  CFL kalpo no 6000 stundām līdz 15 000 stundām, tāpēc tās ir jāmaina reti. Salīdzinājumam — kvēlspuldzes parasti kalpo līdz 1 000 stundām.


  Faktisko kalpošanas laiku var ietekmēt ieslēgšanas un izslēgšanas ciklu skaits, kā arī vide, kurā šīs spuldzes tiek izmantotas (ārkārtīgs aukstums vai karstums var samazināt kalpošanas laiku).
   

  3. Kādos gadījumos izmantot garenās formas spuldzes?

  Ļoti populārās garenās formas spuldzes ir teicami piemērotas funkcionāliem gaismekļiem. Parasti tās tiek izmantotas papildu apgaismojuma nodrošināšanai, un šādos gadījumos spuldze gaismeklī ir mazāk redzama. Šīs spuldzes tiek izmantotas arī plašu telpu, piemēram, koridoru vai garāžu, apgaismošanai.
   
  4. Kādos gadījumos izmantot spirālveida spuldzes?

  Kompaktā spirālveida forma ir teicami piemērota mazākiem gaismekļiem, un iesakām to izvēlēties, ja vēlaties vairāk gaismas kādas telpas īpaši spilgtai izgaismošanai.
   
  5. Kādos gadījumos izmantot standarta vai dekoratīvās formas spuldzes?

  Standarta spuldze ("A forma") ir vispazīstamākā forma. Šī spuldze ir vislabāk piemērota mājīgas noskaņas radīšanai, un tā galvenokārt tiek izmantota galda lampās vai griestu gaismekļos. Ir pieejamas arī dekoratīvu formu standarta spuldzes, kas ir paredzētas izmantošanai dekoratīvākos gaismekļos, kuros spuldzes ir labāk redzamas.
   
  6. Kā rīkoties, ja CFL pārtrauc darboties?

  Kompaktās luminiscences spuldzes ir uzskatāmas par 
  īpašajiem atkritumiem. Jums tās ir jānodod vietējos atkritumu savākšanas punktos atkārtotai pārstrādei.
   


  Kas jāzina

   

  Izvēlieties CFL spuldzi? Mēs paskaidrojam iemeslus

   

   


  Energotaupīgās spuldzes ir ļoti ekonomiska izvēle.

  To enerģijas patēriņš ir līdz pat 85% mazāks nekā klasisko spuldžu gadījumā, ……un tās kalpo līdz pat 15 gadiem, tādējādi tās ir jānomaina ļoti reti.

  Tās nodrošina teicamu īpaši spilgta funkcionālā apgaismojuma klāstu tādām telpām kā darba vietas... virtuves... un dzīvojamās istabas. Bet tas vēl nav viss!
   

  Philips CFL energotaupīgās spuldzes ir pieejamas dažādās formās un ar atšķirīgu dizainu.

  Tās ir pieejamas arī ar dažādām krāsu temperatūrām — no vēsiem, spilgtiem dienasgaismas toņiem, kas rada svaigu un enerģiju veicinošu efektu, līdz silti baltiem toņiem, kas veido mājīgu un relaksējošu atmosfēru.
   

  Īsumā —

  ja jūs meklējat vienkāršu veidu, kā ietaupīt enerģiju un samazināt elektroenerģijas rēķina summu, energotaupīgās spuldzes ir lieliska izvēle... Un tagad jūs zināt, ka tās sniedz iespēju radīt vēlamo apgaismojuma efektu un atmosfēru, kas atbilst jūsu noskaņojumam.

   

  CFL produktu klāsts

  Vai jums vajadzīga palīdzība? Izvēlieties piemērotu spuldzi

  Lai uzzinātu vairāk par Philips Lighting, noskatieties mūsu video materiālus vai noklikšķiniet šeit
  LED spuldzes

  LED spuldzes

   

  LED spuldzes ar skaistas, silti baltas gaismas palīdzību jums var palīdzēt pārvērst jebkuru telpu. Šajā rokasgrāmatā jūs iegūsiet informāciju par to, kā LED spuldzes jums var sniegt neierobežotas apgaismojuma iespējas. Izmantojot LED spuldzes, varat ietaupīt līdz 90% elektroenerģijas un naudas.

  Gaismas efekts

  Gaismas efekts

   

  Aplūkojiet, kā spuldzes pārklājums ietekmē tās nodrošināto gaismas efektu un kā tas jums var palīdzēt radīt piemērotu apgaismojumu. Matētas spuldzes sniedz izkliedētu gaismu. Dzidrās spuldzes rada spožu, dabiski siltu gaismu.

  Energoefektīvās spuldzes

  Energoefektīvās spuldzes

   

  Energoefektīvās spuldzes, kas zināmas arī kā kompaktās dienasgaismas spuldzes, patērē mazāk enerģijas nekā klasiskās spuldzes, nodrošinot tikpat daudz gaismas. Aplūkojiet, kā energotaupīgās spuldzes var radīt vēlamo apgaismojuma efektu un atmosfēru, kas atbilst jūsu noskaņojumam, vienlaikus samazinot elektroenerģijas rēķina summu.

   

  Halogēnspuldzes

  Halogēnspuldzes 

   

  Halogēnspuldzes ir pieejamākā un visvienkāršāk izmantojamā klasisko spuldžu alternatīva. Novērtējiet to, kā halogēnspuldzes sniedz jums neskaitāmas apgaismojuma izvēles iespējas, nodrošinot tādu pašu siltas un spožas gaismas kvalitāti kā klasiskās spuldzes. Halogēnspuldzes ir pieejamākā un visvienkāršāk izmantojamā alternatīva klasisko spuldžu aizstāšanai Energoefektīvās spuldzes - Kā izvēlēties piemērotu apgaismojuma tehnoloģiju?

  Uzmanības centrā

  Aplūkojiet mūsu pārējos gaismekļus