Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

  Izvēlēties spuldzi
  Atrodiet savām vajadzībām piemērotāko
  spuldzi

  Palīdzot jums vienmēr izdarīt īsto izvēli 

   

  Priecājamies jūs iepazīstināt ar Philips Lighting plašo spuldžu klāstu. Klāstā ietilpst LED, halogēna un luminiscences spuldzes, kas būs piemērotas mājām, birojam, auto un daudz kam citam. To formu, stila un stiprinājumu klāsts ir pārsteidzošs. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties radīt perfektu atmosfēru savās mājās, uzlādēt savu darba zonu, izbaudīt krāsu radīto noskaņu vidē, izcelt kādu dekoru vai vienkārši samazināt enerģijas patēriņu un samazināt mājsaimniecības izmaksas, mums ir jums ko piedāvāt. Lai padarītu jūsu izvēli pavisam vienkāršu, mēs esam radījuši spuldžu padomnieku, kas palīdzēs atrast īsto spuldzi. To ir patīkami un vienkārši lietot, un tas palīdzēs ikreiz izvēlēties īsto spuldzi jūsu vajadzībām.

  Izpētiet mūsu Philips Lighting klāstu

  iespējas-aptumšots

  Izbaudiet Philips LED apgaismojumu

   

  Jūtieties kā mājās ar jaunākajām Philips LED tehnoloģijām. Philips LED gaismas gādā par mājīgu atmosfēru jau no gaismas ieslēgšanas brīža. LED spuldzēs ir apvienota patīkama silti balta gaisma un ārkārtīgi garš mūžs. LED spuldzes nodrošina tūlītēju, ievērojamu enerģijas ietaupījumu, vienlaikus uzlabojot jūsu mājas atmosfēru.

  dzīvojamā-istaba

  Uzlādējiet savu māju ar kompaktu luminiscences gaismu

   

  Philips kompaktās luminiscences spuldzes (CFL) piedāvā tīkamu, maigu gaismu, kas rada viesmīlīgu atmosfēru. CFL spuldzes nodrošina augstu veiktspēju, enerģijas taupīšanu un ilgstošu gaismu. Šīs spuldzes ir visvairāk pārdotās enerģiju taupošās spuldzes. CFL apvieno luminiscences apgaismojuma ērtības ar kvēlspuldžu fiksēšanas sistēmas vienkāršību.

  gaitenis

  Radiet sev tīkamu atmosfēru ar halogēna spuldzēm 

   

  Halogēna spuldzes ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā aizstāt klasiskās spuldzes. Skatiet pieejamo plašo halogēna apgaismojuma iespēju klāstu, kas nodrošina tādas pašas kvalitātes siltu, dzirkstošu gaismu kā klasiskās spuldzes.

  Uzziniet par citiem gaismekļiem

  vintāžas-noskaņa

  Īstais apgaismojuma stils, lai piešķirtu interjeram pabeigtību 

   

  Izbaudiet ikonisko dizainu, kas ir gatavs modernajām LED tehnoloģijām. Ar vintāžas stila lampām, kas nevainojami iederas jūsu stilā.

  nokrāsa-iztēle

  Neierobežotas iespējas kopā ar HUE

   

  Pārvērtiet ikdienas apgaismojumu par aizraujošu pieredzi. Spēlējieties ar krāsām vai sinhronizējiet gudrās gaismas ar mūziku un filmām.