More brands from

Izvēlieties lampu
Tas nav vienīgais, ko spēj gaisma

Pareizie gaismekļi ikvienai telpai jūsu mājās

 

Mūsu plašais gaismekļu klāsts palīdzēs izgaismot ikvienu telpu. No grīdas un sienas lampām līdz griestu un galda lampām — Philips gaismekļi nodrošinās jūsu mājās perfektu apgaismojumu. Izmantojiet mājas apgaismojuma dizaina rīku, lai uzzinātu, kā mūsu izstrādājumi var uzlabot jūsu māju ar dažādiem, unikāliem apgaismojuma režīmiem. Atrodiet labāko režīmu ikvienai telpai — no maigas un mājīgas noskaņas dzīvojamā istabā līdz spožam un enerģiskam apgaismojumam vannas istabā un virtuvē. Ar Philips divas interjera apgaismojuma idejas nekad nebūs vienādas.

Atrodiet jūsu mājas
perfekto apgaismojumu

Izmēģiniet mūsu mājas apgaismojuma dizaina rīku, lai simulētu un projektētu jūsu mājas apgaismojumu.

Ļaujiet savai iztēlei kļūt par realitāti

 

Pateicoties Philips LED tehnoloģijas inovācijām, daudz krāsainu
tēlu no skaistajiem Disneja stāstiem izgaismo ceļu uz iztēles pasauli. Šie tēli jūsu bērna maģiskajā guļamistabā palīdz pārvērst pasaku stāstīšanas laiku interaktīvākā piedzīvojumā, tie padara ikdienas režīmu un spēles aizraujošākas, miegu — dziļāku un sapņus — saldākus.

 

Atklājiet tagad

 

Uzziniet par citiem gaismekļiem

Atrodiet jūsu stiprinājumiem piemērotāko spuldzi

 

Apskatiet Philips Lighting plašo spuldžu klāstu. To formu, stila un stiprinājumu klāsts ir pārsteidzošs. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties radīt perfektu atmosfēru jūsu mājās vai vienkārši samazināt enerģijas patēriņu un samazināt mājsaimniecības izmaksas, mums ir ko jums piedāvāt.

Neierobežotas iespējas kopā ar HUE

 

Pārvērtiet ikdienas apgaismojumu par aizraujošu pieredzi. Spēlējieties ar krāsām vai sinhronizējiet gudrās gaismas ar mūziku un filmām.