Ierosinājumi

  Hue White and Color Ambiance

  Gradienta gaismas virtene, 2 metri

  Iebūvēta LED spuldze, Bluetooth vadība, izmantojot lietotni, Vadība ar lietotni vai balsi*, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514339965 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514339965

   Hue White and Color Ambiance

   Gradienta gaismas virtene, 2 metri

   8719514339965 Atrast līdzīgus produktus

   Šī gaismas virtene ir aprīkota ar gradienta tehnoloģiju, tādēļ tā vienlaikus var kombinēt dažādu krāsas toņu gaismas. Šo daudzpusīgo virteni var pagarināt līdz 10 metriem, tādēļ jebkuru telpu varat izgaismot ar skaistu dažādu krāsu gaismu. Skatīt visas priekšrocības

  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Skaistas krāsu toņu pārejas

   Skaistas krāsu toņu pārejas

   Iegūstiet vienmērīgu vairāku krāsu gaismu vienlaicīgi vienā LED virtenē. Krāsas dabiski saplūst, veidojot unikālu gaismas efektu.

  • Dinamiskas gaismas ainavas

   Dinamiskas gaismas ainavas

   Izveidojiet īpašu gaisotni īpašos mirkļos ar dzīvas gaismas palīdzību. Izmantojiet dinamiskas ainavas, lai radītu lielisku noskaņu jebkurā situācijā.

  • Pielāgošanas, griešanas vai pagarināšanas iespējas

   Pielāgošanas, griešanas vai pagarināšanas iespējas

   Pilnībā elastīgo gradienta gaismas virteni var pielāgot un locīt, lai tā iederētos vajadzīgajā vietā. Pievienojiet gradienta gaismas virtenes pagarinājumu, lai izmantotu to lielākām virsmām, vai nogrieziet virteni, ja tā ir par garu.

  • Pagarināms līdz 33 pēdām

   Pagarināms līdz 33 pēdām

   Pagariniet Philips Hue gradienta gaismas virteni līdz 32 pēdām, izmantojot 40 collu pagarinājumus. Nodrošiniet krāsainu un saskaņotu gaismas toņu kombināciju lielākā platībā, piemēram, izgaismojot visu nišu vai zonu zem gultas.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Pārvērtiet savu mājokli, izmantojot vairāk nekā 16 miljonus krāsu, vienā mirklī radot piemērotu atmosfēru jebkuram pasākumam. Ar vienu pogas pieskārienu iestatiet svētku noskaņojumu ballītei, pārvērtiet dzīvojamo telpu par kinoteātri, izceliet dekorus ar krāsu akcentiem un izmantojiet citas iespējas.

  • Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Šīs spuldzes un gaismekļi piedāvā dažādus siltas un vēsas baltās gaismas toņus. Izmantojot pilnīgas aptumšošanas iespēju no spilgtas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, varat pielāgot ideālu apgaismojuma toni un spilgtuma līmeni jūsu ikdienas vajadzībām.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Ar Hue Bridge ir pieejamas funkcijas, kas viedo apgaismojumu padara vēl viedāku — attāla vadība, balss vadība, automatizēts apgaismojums un vēl daudz citas funkcijas. Pievienojiet savām ierīcēm Hue Bridge, lai izmantotu drošas un uzticamas tehnoloģijas un daudz noderīgu funkciju. Izmantojot Hue Bridge, iegūsiet iepriekš vēl nepieredzētu nepārspējamu viedo apgaismojumu.

  Skatīt visas specifikācijas