Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

  Viedais apgaismojums

  Uzlabojiet sadzīvi ar ērtu, vienkārši lietojamu viedo apgaismojumu.

  Kas ir viedais apgaismojums?

   

  Ērts, vienkārši lietojams un pielāgojams: viedais apgaismojums vienkārši padara dzīvi ērtāku. Uzstādiet viedo spuldzi  esošā apgaismojuma rīkā vai gaismeklī, lai iegūtu pilnīgu kontroli pār mājokļa apgaismojumu. Iestatiet krāsainas gaismas ainavas, lai izrotātu telpu jebkuram nolūkam, samaziniet apgaismojumu līdz zeltainai blāzmai, lai varētu atslābināties, vai izmantojiet spilgtu gaismu no rīta, lai ātrāk pamostos — turklāt visas šīs darbības var veikt, izmantojot lietotni vai pat balss komandas.

  viedā apgaismojuma pārskats

  Iegūstiet pilnu kontroli

  lietotnes vadības ikona

  Pārvaldiet apgaismojumu pēc saviem ieskatiem

   

  Ieslēdziet vai izslēdziet gaismu, padariet spilgtāku vai tumšāku, mainiet krāsas un veiciet daudzas citas darbības, izmantojot lietotni, viedos piederumus vai savu viedmājas palīgu.

  viedo grafiku ikona

  Viedie grafiki

   

  Iestatiet automātisku apgaismojuma ieslēgšanu vajadzīgajā spilgtumā un krāsā, izmantojot viedos grafikus atbilstoši savām dienas gaitām.

  balss vadības ikona

  Balss vadība


  Izmantojiet viedmāju palīgus, piemēram, Amazon Alexa, Google Assistant vai Siri Shortcuts, lai vadītu viedo apgaismojumu ar balss komandām.

  Ienesiet viedu apgaismojumu savā mājoklī

   

  Neatkarīgi no tā, vai esat jauns viedmājas lietotājs vai vēlaties pilnībā automatizēt savu personīgo tehnoloģiju paradīzi, varam piedāvāt tieši jums piemērotas viedās LED spuldzes.

  Vislabākā apgaismojuma pieredze


  Radiet noskaņojumu ar krāsainu apgaismojumu, uzlabojiet drošības izjūtu apkārtējā vidē, mostieties un aizmiedziet dabiskāk un piedzīvojiet kinoteātra cienīgu atmosfēru dzīvojamā istabā ar Philips Hue.