Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

  Aplūkojiet, kā LED gaismekļi atklāj dienas gaismas dabiskās krāsas jūsu mājās

  Dzidra, pievilcīga LED gaisma

   Par Philips LED apgaismojuma kvalitāti liecina augstā krāsu atveides vērtība, kas nozīmē, ka krāsas vienmēr saglabājas patiesas un dabiskas.

   

  Siltā, spilgtā gaisma ne tikai izcels jūsu mājokļa interjeru un padarīs krāsas spilgtākas: mūsu spuldzes ir tik izturīgas un ilgmūžīgas, ka tās jāmaina ļoti reti. Lai gan ārējais izskats šķiet pazīstams, mūsdienīgā LED tehnoloģija spuldzēs atšķir tās no citām. Varat ne tikai baudīt reālistiskas krāsas, arī gaismas atdeve saglabājas stabila spuldzes kalpošanas laikā. Silto gaismu varēsiet baudīt gadu gadiem.

   

  Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par krāsu atveides indeksu un tā nozīmi, izvēloties pareizo gaismas avotu mājoklim. 

  led-cri-png

  Kas ir krāsu atveides indekss?

   

  Gaismas avota radīto efektu uz krāsas izskatu izsaka ar krāsas atveides indeksu (CRI) skalā no 0-100. Dabiskajai āra gaismai CRI ir 100, un tā tiek izmantota kā standarta salīdzinājums jebkuram citam gaismas avotam.

  led-cri-2-png

   

  Philips LED apgaismes produktu CRI vienmēr ir augstāks par 80, tuvu saules vērtībai, atveidojot krāsas pilnvērtīgi un dabiski.

  Lūmeni un jauda

   

  Lūmeni un jauda vatos ir būtiski, apsverot gaismas avota enerģijas patēriņu. Vienkārši izsakoties: LED gaisma izmanto mazāk enerģijas (vatos), lai iegūtu to pašu gaismas atdevi (lūmeni).

   

  Piemērs: LED spuldze patērē tikai 2,5 vatus, lai radītu 115 lūmenu gaismas atdevi, tikmēr standarta spuldze patērē 15 vatus (jeb sešas reizes vairāk enerģijas!), lai iegūtu to pašu lūmenu atdevi.

   

  Noskatieties videoklipu, lai uzzinātu vairāk par vatiem un lūmeniem, vai aplūkojiet mūsu Wiki rokasgrāmatas vietnē gaismas apjoms un vati un lūmeni.

  Vati un lūmeni

  Populāras LED spuldzes un prožektori