Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

  Iepazīstiet energoefektīvus LED gaismekļus

  Energoefektīvas LED spuldzes

  Philips LED spuldžu ilgais kalpošanas laiks nozīmē, ka spuldzes būs jāmaina ievērojami retāk. To energoefektivitāte nozīmē, ka pārmaiņas skars arī jūsu finanses.

   

  Philips LED spuldzes izmanto aptuveni par 80% mazāk enerģijas nekā standarta kvēlspuldzes, taču rada to pašu brīnišķīgas siltas gaismas efektu. Philips LED spuldzes darbības laiks var sasniegt 15 000 stundas, kas ir līdzvērtīgi 15 kvēlspuldzēm. Tas nozīmē, ka jums ne tikai būs retāk jāmaina spuldzes, bet radīsiet arī mazāk atkritumu. Jūsu mājoklis ir pelnījis ieguldījumus — ļaujiet Philips palīdzēt.

  energy-saving-image-transparent

  Energoefektīvi LED gaismekļi

   

  LED apgaismojums nozīmē ilgspējīgu apgaismojumu vairākos veidos. Pirmkārt, LED gaismekļi ietaupa līdz pat 90% enerģijas salīdzinājumā ar standarta spuldzi ar tādu pašu gaismas atdevi.

   

  Iegādājoties Philips LED lampu vai gaismas spuldzi, sākat taupīt naudu jau tūlīt. Katras spuldzes gadījumā, ko nomainīsiet pret LED gaismekli, tūlīt redzēsiet ieguldījumu atgriešanos mazāka elektrības rēķina veidā.

  long-lifetime

  Ilgs kalpošanas laiks

   

  LED gaismas avoti darbojas ilgāk, un jums nav tik biež jāmaina spuldzes. Tas būtiski samazina atkritumu apjomu un ilgtermiņā ietaupa naudu.

   

  LED gaismas avota kalpošanas laiks var 10 reizes pārsniegt standarta gaismas avotu kalpošanas liku. Standarta spuldzes kalpošanas laiks ir ap 2000 stundu, tikmēr Philips LED apgaismojumam tas ir līdz 20 000 stundu. Tie ir gandrīz 20 gadi!

  Lūmeni un jauda

   

  Lūmeni un jauda vatos ir būtiski, apsverot gaismas avota enerģijas patēriņu. Vienkārši izsakoties: LED gaisma izmanto mazāk enerģijas (vatos), lai iegūtu to pašu gaismas atdevi (lūmeni).

   

  Piemērs: LED spuldze patērē tikai 2,5 vatus, lai radītu 115 lūmenu gaismas atdevi, tikmēr standarta spuldze patērē 15 vatus (jeb sešas reizes vairāk enerģijas!), lai iegūtu to pašu lūmenu atdevi.

   

  Noskatieties videoklipu, lai uzzinātu vairāk par vatiem un lūmeniem, vai aplūkojiet mūsu Wiki rokasgrāmatas vietnē gaismas apjoms un vati un lūmeni.

  Vati un lūmeni

  Populāras LED spuldzes un prožektori