Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

  Izbaudiet kvalitatīvi pavadītu laiku ārpus mājas sienām

  Funkcionāls un moderns āra apgaismojums liek jūsu dārzam mirdzēt jebkurā diennakts laikā

  Dārza un balkona apgaismojums


  Jo labāks ir jūsu dārza apgaismojums un āra lampas, jo vairāk laika varat pavadīt laukā. Rīkojiet dārza ballītes vai pavadiet laiku, atpūšoties un lasot grāmatu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir liels dārzs vai mazs balkons, pareizais apgaismojums rada pareizo noskaņojumu laika pavadīšanai svaigā gaisā ar draugiem un ģimeni.
  icon_energysaving_outdoor

  Vienkārši uzstādīt


  Gaismekļa uzstādīšanai nav jābūt sarežģītai. Izmantojot Philips dārza lampas, varat būt droši, ka mēs esam parūpējušies, lai tās būtu iespējami vienkāršas. Mūsu āra lampas var uzstādīt, veicot tikai trīs vienkāršas darbības. To apliecina daudzi pircēji. Tie pircēji, kuri ir uzstādījuši mūsu produktus, atzīst, ka to uzstādīšana ir vienkārša*.


  (*Avots: 2015. gada Francijas tests par mājsaimniecības līdzekļu lietojumu)

  Icon_LEDincluded_outdoor

  Izcila gaismas kvalitāte


  Lieliskas dienas ideālam noslēgumam atlaidieties krēslā un atslābstiet relaksējošas baltās gaismas maigajā mirdzumā. Baltā gaisma vakarā palīdz atbrīvoties un vēl vairāk izbaudīt apkārtni laukā. Mūsu āra gaismas izstaro viendabīgu un vienmērīgu siltu balto gaismu ar krāsas temperatūru 2700 kelvini vai vēsu balto gaismu ar temperatūru — 4000 kelvini. 
  Icon_high-quality_outdoor

  Radiet sava dārza stilu ar apgaismojumu


  Dārza lampas var radīt sajūtu, ka telpu interjera dizains vienmērīgi pāriet āra vidē. Mūsu gaismekļi ir izgatavoti, izmantojot mūsdienīgus un tradicionālus apdares materiālus, lai uzlabotu jūsu apkārtnes izskatu un izgaismotu katru mirkli. Augstas kvalitātes materiāli un izcils produktu dizains papildinās jūsu dārza motīvu ar stila elementiem.

  Izmēģiniet mūsu apgaismojumu virtuālā dārzā!

  Āra apgaismojuma dizains — padomi

  Izmantojiet netiešu apgaismojumu, lai liktu dārzam mirdzēt.

  Netiešs apgaismojums noder, lai radītu apkārtējo gaisotni, bet tiešam apgaismojumam ir funkcionālāka nozīme. Noslēpiet gaismekļus aiz krūmiem vai dzīvžoga vai pagrieziet tos pret terasi, lai izceltu konkrēto vietu. Izvairieties vērst spožu gaismu tieši jūsu viesu skata laukā, lai tos neapžilbinātu.

  Gaismas diožu (LED) dārza apgaismojums rada pasakainu iespaidu

  Atkarībā no jūsu dārza platuma jums vajadzēs papildu dārza lampas. Noteikti izvēlieties gaismas diodes (LED), jo tās darbojas ilgāk un ir energoefektīvākas par standarta kvēlspuldzēm. Mūsu dārza lampas ar saules baterijām uztver saules enerģiju dienas laikā, lai jūs varētu baudīt skaisto atmosfēras apgaismojumu arī vēlā naktī. 

  Philips Abelia laternu var ērti ņemt līdzi, lai kurp jūs arī dotos. Radot gan sveces gaismas, gan intensīvākas gaismas efektu, tā uzbur gaisotni uz balkona vai dārzā.

  Kur novietot āra lampas?

   

  Izmantojiet netiešu apgaismojumu, lai liktu dārzam mirdzēt.

   

  Lai āra lampas darbotos pareizi gan no drošības, gan ērtības viedokļa, to novietojumam ir svarīga nozīme. Naktī obligāti izgaismojiet tālāk norādītās zonas.

  • ārdurvis
  • garāžas apkārtne
  •  ēkas stūri
  Abelia
  Vai varat atrast atslēgas tumsā?