Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

  Āra apgaismojums, kad tas ir nepieciešams

  Pareizais apgaismojums palīdz jums atrast ceļu, kad laukā ir iestājusies tumsa.

  Philips apgaismojums ar kustību sensoriem

  Uzziniet vairāk par Philips kustību sensoru tehnoloģiju

   

  Kā lai atrod atslēgas tumsā? Kā lai redz, kas atrodas pie ārdurvīm? Un kā lai nepaklūp pār kaut ko, veicot ikdienas mājas soli? Uzziniet, kā Philips kustību sensoru tehnoloģija var jums palīdzēt.

  Kā apgaismojums ļauj taupīt enerģiju?
  icon_energysaving_outdoor
  Tas ir vienkārši. Kustību sensori nodrošina minimālas dārza apgaismojuma enerģijas izmaksas, un jūsu kaimiņi nesūdzēsies par jūsu dārza apgaismojumu, kas traucē viņu naktsmieru. Vēl labāka izvēle ir gaismas diožu (LED) ar saules baterijām ainavas apgaismojums, par kuru mājas ārpuses izgaismošanai jums nevajadzēs maksāt ne centa.
  Vai apgaismojums uzlabo drošību?
  icon_lock
  Jā. Iestājoties tumsai, āra apgaismojums var samazināt mājas aplaupīšanas risku, tāpēc varat droši izbaudīt naktsmieru. Tieši tāpēc mājas īpašnieki, kuri uzstādījuši pareizu āra apgaismojumu, piemēram, lieveņa lampas vai āra sienu apgaismojumu, parasti var justies daudz drošāk.
  Kur vislabāk novietot āra drošības lampas?
  icon_lock

  Āra apgaismojuma novietojumam ir svarīga nozīme, lai nodrošinātu tā pareizu darbību gan no drošības, gan ērtības viedokļa. Naktī obligāti jāizgaismo tālāk norādītās zonas.

   

  - Ārdurvis
  - Garāžas apkārtne

  - Ēkas stūri

  Kā kustību sensori darbojas?
  kustību sensors
  Mūsu āra lampas ir aprīkotas ar infrasarkanās gaismas (PIR) kustību sensoru, kas nosaka kustību. Tas lampas pārvērš īpaši energoefektīvā gaismas avotā, jo tās ieslēdzas tikai tad, ja kāds atrodas sensora tuvumā. 
  Cik lielā attālumā sensors nosaka kustību?
  icon_motion-sensor_outdoor
  Mūsu drošības apgaismojums ir izstrādāts kustības 10 metru diapazonā uztveršanai. Tas ir ērts veids izgaismot ceļu naktī, bet tajā pašā laikā, ieslēdzoties tieši, kad un kur tas ir nepieciešams, tas palīdz taupīt enerģiju.
  Vai tās ir grūti uzstādīt?
  vienkārši uzstādīt
  It nemaz. Vienkāršā uzstādīšanas procedūra atvieglo automātiskā sensora ieslēgšanos lampā(-ās) un tā darbības ilguma izvēli. Turklāt, ja vēlaties, lai lampas neizslēdzas ilgu laika periodu, sensorus var ļoti viegli izslēgt.

  Philips apgaismojums ar saules enerģiju

  Izmēģiniet Philips gaismas diožu (LED) ar saules baterijām tehnoloģiju

  Philips lampas ar saules baterijām ir izgatavotas, izmantojot augstas kvalitātes saules paneļus un gaismas diožu (LED) lampas, lai labāk uztvertu saules gaismu un ļautu lampām darboties ilgāk. To nodrošinātais gaismas ilgums ir atkarīgs no tā, cik ilgu laiku saules paneļi ir uztvēruši saules gaismu. Labos laika apstākļos var iegūt līdz 6 stundu ilgu bezmaksas apgaismojumu. Energotaupības funkcijas, piemēram, ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis vai kustību sensors, nodrošina, ka ēkas ārpuse būs vienmēr spoži izgaismota neatkarīgi no laika apstākļiem un gadalaika.
  Abelia
  Vai to uzstādīšana ir sarežģīta?
  Icon_no-wires_outdoor
  Gluži pretēji. Philips dārza lampu ar saules baterijām uzstādīšana nekādā ziņā neprasa smagu darbu un nerada sarežģījumus. To uzstādīšanai dārzā ir nepieciešamas tikai dažas minūtes arī tad, ja līdz šim vēl nekad neesat uzstādījis āra apgaismojumu. Tā kā nav jāpievieno nekādi strāvas vadi, jums nav jāraizējas par to atrašanos kontaktligzdu tuvumā, tāpēc uzstādīšanu var veikt ātri un vienkārši.
  Vai lampas ar saules baterijām taupa enerģiju?
  icon_energysaving_outdoor
  Tās tiešām taupa. Philips dārza lampas ar saules baterijām pārvērš saules enerģiju izcilā gaismā, nepapildinot jūsu maksājumu sarakstu. Mūsu, no izturīgiem materiāliem izgatavoto, skaistā dizaina, energoefektīvo dārza un āra lampu darbības periods var būt līdz pat 25 gadiem, lai jūs varētu izbaudīt saules gaismas sniegto enerģiju gadiem ilgiem.  
  Vai lampas ar saules baterijām nodrošina pietiekami daudz gaismas?
  Icon_LEDincluded_outdoor
  Philips dārza lampas ar saules baterijām izstaro līdz 100 lūmeniem gaismas, kas ir pietiekami, lai apgaismotu noteiktu zonu darbam vai izgaismotu dārza vai arhitektūras elementus.

  Vai vēlaties labāku āra apgaismojumu, kas ļautu mirdzēt jūsu dārzam?