More brands from

  Virtuves apgaismojums no Philips

  Kādēļ izvēlēties Philips virtuves apgaismojumu?

   

  Virtuve ir jūsu mājas uzmanības centrā. Vieta, kur pulcējaties kopā, lai gatavotu, ēstu kopīgu maltīti un svinētu. Taču, lai tam piešķirtu dzīvīgumu, ir nepieciešams pareizs virtuves apgaismojums. Mēs jums varam parādīt ļoti praktiskas un funkcionālas, bet vienlaikus arī ērtas un viesmīlīgas idejas virtuves apgaismojumam. Tās iekļauj vides, īpaši izceļoša un darbam paredzēta apgaismojuma kombināciju, lai tādējādi ļautu jums gūt labāko, ko piedāvā virtuves dizains. Lai arī ko jūs gatavotu virtuvē, mēs palīdzēsim radīt pareizo noskaņu.

  Philips Amaze Hue

  Piekarams apgaismojums

   

  Pievienojiet Amaze Philips Hue baltās gaismas lampu Philips Hue sistēmai un izbaudiet dabīgi baltu gaismu, kas palīdzēs jums pamosties, gūt enerģiju, koncentrēties, lasīt un atpūsties. Izbaudiet šo unikālā dizaina gaismekli, kas iederēsies ikvienā interjerā.

  LED logotips
  Pārbaudes ikona
  Augstas kvalitātes LED apgaismojums
  Pārbaudes ikona
  Silts, balts apgaismojums spilgtās dienasgaismas balansēšanai
  Pārbaudes ikona
  Garantēta vienmērīga bezvadu aptumšošana
  Philips lampa Amaze 4023331P7

  Virtuves apgaismojuma idejas

   

  Vai jūsu virtuvē jau ir jauka griestu lampa? Tas ir labs sākums, jo griestu lampas nodrošina pamata apgaismojumu, kas ir ļoti būtisks. Taču šāds apgaismojums nav pietiekams, lai izgaismotu visas virtuves zonas. Mēs iesakām LED lampas — tās nodrošina maigu, baltu gaismu, tās ir iespējams regulēt un tās ir energoefektīvas. Atkarībā no tā, cik liela ir jūsu virtuve, mēs iesakām apdomāt šādu elementu iekļaušanu jūsu virtuves apgaismojuma plānojumā:

  Vislabākais jūsu virtuvei — visi ieguvumi vienuviet

  5 gadu garantija
  Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
  Gaismas krāsu temperatūra
  Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
  Philips ekonomiskā lampa
  Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
  Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
  Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

  Izgaismojiet darba zonu savā virtuvē


  Pavāri amatieri zina, ka nekas nav svarīgāks par labu apgaismojumu gatavošanas laikā. Labam pavāram ir ļoti svarīgi izvelēties vienmērīgu bezatspulga apgaismojumu. Šādā situācijā labākais ir neitrāli balts apgaismojums.
   
  Ja jūsu virtuve apvienota ar dzīvojamo istabu, ēdamistabai nepieciešams atsevišķs apgaismojums, jo šī zona parasti ir ļoti aizņemta: tās var būt romantiskas vakariņas divatā, maltīte ar draugiem, bērni, kas pie galda pilda mājasdarbus, — šajā vietā vienmēr notiek kustība. Tieši tādēļ ir svarīgi, lai jūs varētu pielāgot virtuves apgaismojumu apkārt notiekošajam. Iekaramā lampa virs ēdamgalda ar maigi baltu apgaismojumu, ko iespējams aptumšot, noteikti ir laba izvēle, jo gaismu iespējams pielāgot jūsu individuālajām vajadzībām.
   
  Dekoratīvas iekaramās virtuves lampas rada virtuvē vēl mājīgāku un patīkamāku atmosfēru. LED lampas nodrošina ne tikai īpaši siltu baltas krāsas apgaismojumu, bet arī pārsteidzoši ilgu darba mūžu. Arī krāsains apgaismojums jūsu virtuvē var radīt draudzīgu atmosfēru. Nomainiet krāsu, ņemot vērā jūsu noskaņojumu, un jūtieties ērti savā virtuvē.

  Virtuves apgaismojuma dizains — padomi

  Virtuves apgaismojuma dizaina padomi no Philips

  Uzziniet, kā Philips izgaismo jūsu virtuvi

  Pārbaudes ikona
  Funkcionālie gaismekļi, kas neredzami uzstādīti zem trauku skapjiem, izgaismo darbvirsmu, lai tādējādi garantētu drošību dažādu virtuves darbu laikā.
  Pārbaudes ikona
  Prožektori uz trauku skapjiem izgaismo griestus un sienas, tādējādi nodrošinot apgaismojumu bez ēnām. Neatkarīgi no tā, cik spilgti vēlaties, lai tās spīd: mūsu regulējama apgaismojuma spuldzes WarmGlow nodrošina maigu mirdzumu — jo tumšāk tās spīd, jo siltāka kļūst gaisma.
  Pārbaudes ikona
  Prožektori virs virtuves izlietnes nodrošina šajā zonā nepieciešamo funkcionālo apgaismojumu.
  Pārbaudes ikona
  Atsevišķas virsmas, piemēram, leti vai darbvirsmu, iespējams izcelt ar gaismām, kas spīd no griestiem, — tādējādi varat radīt kontrastus un piešķirt virtuves apgaismojumam īpašu nokrāsu. Individuālam apgaismojumam izmantojiet Philips Hue un izvēlieties kādu no vairāk nekā 16 miljoniem krāsu.
  Pārbaudes ikona
  Regulējama apgaismojuma gaismekļi var radīt perfektu atmosfēru pie ēdamgalda jebkurā situācijā. Ar SceneSwitch jūs varat izvēlēties kādu no trim apgaismojuma režīmiem bez nepieciešamības pēc aptumšotāja.

  Philips Amaze Hue

  Piekarams apgaismojums

  Philips lampa Amaze 4023331P7