Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

   Guļamistabas apgaismojums no Philips

   Kādēļ izvēlēties Philips guļamistabas apgaismojumu?

    

   Jūsu guļamistaba nav tikai vieta, kur gulēt. Tā ir personīga paslēptuve, kur varat atpūsties, skatīties TV vai lasīt grāmatu. Tā ir svētnīca, kurā nepieciešams īpaši atlasīts apgaismojums, kas nodrošina izcilu vidi jūsu komfortam un labsajūtai. Mēs piedāvājam plašu guļamistabas lampu, sienas lampu un naktslampiņu klāstu, kas kalpos kā skaists akcents un radīs siltu un mājīgu atmosfēru, tādējādi padarot guļamistabu par jūsu sapņu zemi.

   Philips InStyle

   Griestu lampa

   Izsmalcinātais un šikais siluets padara šīs viedās griestu lampas ar hromētiem akcentiem par stilīgu centrālo objektu jebkurā telpā. Lampu atjautīgais dizains ar difuzora stikla kupoliem iedegas spožāk vai blāvāk, radot telpā patīkamu atmosfēru.
   Pārbaudes ikona
   Daudzveidīgs lietojums un noformējums atbilstoši jūsu gaumei
   Pārbaudes ikona
   Pielāgojama gaismas intensitāte ar aptumšošanas slēdzi
   Pārbaudes ikona
   Enerģijas taupīšana
   Philips griestu lampa InStyle

   Guļamistabas apgaismojuma idejas

    

   Viens no pamata noteikumiem pirms guļamistabas apgaismojuma uzstādīšanas ir izvēlēties maigu un siltu apgaismojumu. Neatkarīgi no tā, vai jums jāceļas no rīta, kad ārā vēl ir tumšs, jādodas uz labierīcībām nakts laikā vai ir radusies vēlme vakarā palasīt grāmatu — spilgta gaisma liek jums justies neērti. Mēs iesakām aprīkot guļamistabu ar regulējama apgaismojuma griestu lampām, lai varat pielāgot gaismas līmeni jūsu vajadzībām, pat ja meklējat pazaudētu zeķi vai klājat gultu.

   Atkarībā no savām vēlmēm izvēlieties sienas lampas vai naktslampas katrā gultas pusē, kas ļaus jums un jūsu partnerim lasīt vai strādāt, netraucējot vienam otru. Dažas sienas lampas iespējams pat īpaši notēmēt, piemēram, uz jūsu grāmatu. Šeit ieteicams lietot LED lampas, jo tās izstaro siltu, baltu gaismu, bet vienlaikus taupa enerģiju. Atkarībā no guļamistabas izmēra un mēbelēm tajā varat izmantot dažāda veida apgaismojumu, lai izceltu detaļas un radītu patīkamu atmosfēru. Vai esat kādreiz apsvēris domu izgaismot skapja iekšpusi? Tādējādi varat viegli atrast meklēto pat agri no rīta. Ja jūsu guļamistabā ir klubkrēsls vai dīvāns, varat izcelt to, uzstādot īpašas grīdas lampas vai galda lampas. Tas pats attiecas arī uz gleznām, attēliem vai spoguļiem, kas izvietoti uz sienām: sienas lampas vai piespraužami gaismekļi vēl vairāk izcels jūsu personību. Guļamistabas apgaismojumam izvēlieties kādu no šīm apgaismojuma iespējām:

    

   • Naktslampas uz naktsskapīša
   • Pielāgojamas sienas lampas katrā gultas pusē
   • Grīdas lampa blakus klubkrēslam vai skapim
   • Skapja iekšējais apgaismojums

   Vislabākais jūsu guļamistabai — visi ieguvumi vienuviet

   5 gadu garantija
   Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
   Gaismas krāsu temperatūra
   Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
   Philips ekonomiskā lampa
   Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
   Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
   Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

   Guļamistabas apgaismojuma dizains — padomi

   Philips guļamistabas video kadrs

   Philips guļamistabas apgaismojums: radiet pats savu sapņu zemi

   Pārbaudes ikona
   Līdzīgas vai vienādas sienas lampas vai naktslampas rada simetriju un izceļ jūsu gultas apgaismojumu.
   Pārbaudes ikona
   Lai mainītu atmosfēru, izmantojiet dažādu krāsu apgaismojumu. Mēs iesakām Philips Hue — vairāk nekā 16 miljoni krāsu pārvērtīs ikdienas apgaismojumu par īpašu piedzīvojumu.
   Pārbaudes ikona
   Ir ļoti ērti, ja drēbju skapis ir izgaismots no iekšpuses.
   Pārbaudes ikona
   Izceliet gleznas, fotogrāfijas vai mēbeles, izmantojot grīdas vai galda lampas. Neatkarīgi no tā, cik lielu spilgtuma intensitāti vēlaties: mūsu regulējamā apgaismojuma spuldzes WarmGlow nodrošina maigu mirdzumu — jo tumšāk tās spīd, jo siltāka kļūst gaisma.
   Pārbaudes ikona
   Regulējama apgaismojuma gaismekļi un lampas ļauj radīt perfektu atmosfēru jebkurā dienas laikā. Ar SceneSwitch jūs varat izvēlēties kādu no trim apgaismojuma režīmiem bez nepieciešamības pēc aptumšotāja.

   Philips InStyle

   Griestu lampa

   Philips griestu lampa InStyle