Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

   Vannas istabas apgaismojums no Philips

   Kādēļ izvēlēties Philips vannas istabas apgaismojumu?


   Jūsu vannas istaba nekad nav viena un tā pati telpa divreiz. No rīta tā ir vieta, kur dodaties iespējami ātri sagatavoties skolai vai darbam. Vakarā tā kļūst par patīkamu oāzi, kur varat izbaudīt relaksējošu vannu un palasīt grāmatu. Mums ir  vislabākās vannas istabas apgaismojuma idejas, kas palīdzēs izgaismot ikvienu brīdi. No spilgtām griestu lampām līdz spoguļu apgaismojumam un regulējamam apgaismojumam ar mainīgu krāsu. Virkne izcilu vannas istabas apgaismojuma ideju, kas palīdzēs atsvaidzināt telpu.

   Philips myBathroom Hotstone

   Sienas gaismeklis

    

   Philips LED sienas gaismeklis myBathroom Hotstone nodrošina perfektu apgaismojuma līmeni jūsu vannas istabā. Stilīgās lampas sintētiskais difuzors un hromētā pamatne parāda tās patieso jaudu, kad uzklājat kosmētiku vai skūjaties, kā arī skaidri izgaismo telpu.   

   LED logotips
   Pārbaudes ikona
   Augstas kvalitātes LED apgaismojums
   Pārbaudes ikona
   Silti balta gaisma
   Pārbaudes ikona
   Enerģijas taupīšana

   Mūsu populārākais vannas istabas apgaismojums

    

   Vannas istabas apgaismojumam jābūt tādam, lai to varētu pielāgot dažādām situācijām visas dienas garumā. Uzstādot regulējama apgaismojuma lampu, varēsiet izlemt, cik daudz gaismas nepieciešams katram uzdevumam. Griestu lampas un prožektori vienkārši nodrošina vispārēju apgaismojumu, kas ir nepieciešams, ja vēlaties no rīta sakārtoties vai iztīrīt vannas istabu. Izmantojot sienu lampas, varat radīt īpašus akcentus, tādējādi padarot telpu plašāku. Mājīgākai atmosfērai varat uzstādīt regulējamu apgaismojumu ar mainīgu krāsu, kas ļaus sajusties kā jūsu iecienītākajā SPA salonā. Apgaismojumu varat viegli pielāgot vannas istabas dizainam un jūsu noskaņojumam. Būtiska vannas istabas daļa ir spogulis. Arī spogulim ir nepieciešams pareizs apgaismojums, kam jābūt uzstādītam virs spoguļa un abās tā pusēs. Spoguļa apgaismojumam jābūt vērstam uz seju, lai izvairītos no jebkādām ēnām.  

   Vislabākais jūsu vannas istabai — visi ieguvumi vienuviet

   5 gadu garantija
   Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
   Gaismas krāsu temperatūra
   Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
   Philips ekonomiskā lampa
   Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
   Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
   Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

   Drošas vannas istabas lampas — ideāli piemērotas mitrai videi


   Vannas istabā tas ir neizbēgami: elektrība sastop ūdeni — tā var šķist diezgan problemātiska kombinācija. Philips vannas istabas apgaismojums izstrādāts tieši mitriem apstākļiem, tādēļ tā izmantošana ir pilnīgi droša. Vannas istaba tiek iedalīta trīs mitruma zonās, tādēļ arī mūsu apgaismojums tiek apzīmēts ar IP23, IP44 un IP65. Jo tuvāk gaismas avots atrodas ūdenim un lielāka iespēja, ka tas samirks, jo lielāka IP vērtība jums nepieciešama. Šī vērtība norāda, cik lielā mērā gaismeklis ir izturīgs pret ūdeni. Princips ir šāds: jo augstāks skaitlis, jo lielāka aizsardzība. Mums ir svarīga jūsu drošība un labklājība.

   Vannas istabas apgaismojuma dizains — padomi

   Vannas istabas video kadrs

   Philips vannas istabas apgaismojums: radiet savu patīkamo sajūtu zonu.

   Pārbaudes ikona
   Vislabākais veids, kā izgaismot spoguli, ir izvietot apgaismojumu virs spoguļa un abos tā sānos. Spoguļa apgaismojumam jābūt vērstam uz seju, lai izvairītos no jebkādām ēnām.
   Pārbaudes ikona
   Lai skūtos vai uzklātu kosmētiku, pamata apgaismojumu ieteicams papildināt ar attiecīgajam uzdevumam piemērotu apgaismojumu.
   Pārbaudes ikona
   Patīkamākai gaisotnei sienas lampas nodrošina skaistus akcentus un padara telpu plašāku. Mēs iesakām Philips Hue — vairāk nekā 16 miljoni krāsu pārvērtīs ikdienas apgaismojumu par īpašu piedzīvojumu.
   Pārbaudes ikona
   Duša ir sekundāra apgaismojuma zona. Uzstādiet vienu vai divus IP65 prožektorus virs dušas un tās tuvumā.
   Pārbaudes ikona
   Aptumšošanas slēdžu uzstādīšana vannas istabā ļauj jums pilnībā kontrolēt attiecīgajā brīdī vēlamo vai nepieciešamo gaismas apjomu. Ar mūsu SceneSwitch izstrādājumiem varat iestatīt trīs dažādus režīmus — no ļoti spilgta apgaismojuma līdz patīkamam mirdzumam, neizmantojot aptumšotāju.
   Pārbaudes ikona
   Iegūstiet perfektu SPA salona sajūtu savā vannas istabā ar WarmGlow. Neatkarīgi no tā, cik spilgti spīd reguḗjama apgaismojuma spuldzes, tās vienmēr nodrošina patīkamu mirdzumu — jo tumšākas tās padarāt, jo siltāka kļūst gaisma.

   Philips myBathroom Hotstone

   Sienas gaismeklis