Ierosinājumi

  Galda lampas

  Ziloņkaula krāsas galda lampa

  2700/3600/5000K, Balts, Darbojas ar reostatu 8719514420410 Atrast līdzīgus produktus
  • Patīkama un acis saudzējoša LED gaisma

   8719514420410

   Galda lampas

   Ziloņkaula krāsas galda lampa

   8719514420410 Atrast līdzīgus produktus

   Pateicoties izturīgai konstrukcijai un optimālai veiktspējai, galda lampa Philips LED Performance ir izcils gaismeklis, kas jebkurā mājas telpā nodrošinās kvalitatīvu un spilgtu apgaismojumu. Patīkama un acīm saudzējoša gaisma. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Patīkama un acis saudzējoša LED gaisma

  EyeComfort – acīm saudzīga gaisma.

  • Pakāpeniska aptumšošana

   Izvēlieties kādu no aptumšošanas līmeņiem, lai uz brīdi radītu pareizo noskaņojumu.

  • EyeComfort — acīm tīkams apgaismojums

   Sliktas kvalitātes apgaismojums var veicināt acu nogurumu. Daudzi no mums uzturas iekštelpās, tādēļ ir īpaši svarīgi nodrošināt savās mājās atbilstošu apgaismojumu. Mūsu izstrādājumiem tiek piemēroti strikti pārbaudes kritēriji, tostarp attiecībā uz mirgoņu, stroboskopisko efektu, atspulgu, krāsu atveidi un krāsas maiņas efektu, lai nodrošinātu to atbilstību EyeComfort prasībām. Philips LED spuldzes ne tikai izstaro patīkamu gaismu, bet arī saglabā to visā darbmūža laikā, tādējādi vismaz desmit gadus nodrošinot nemainīgu gaismas kvalitāti, izstarošanu un krāsas. Izmantojiet acīm tīkamu apgaismojumu. Jūsu acis jums par to pateiksies.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.