Philips lighting privātums

Uzņēmumā Philips lighting jūsu privātums tiek uztverts ļoti nopietni.

Personas datu aizsardzība ir būtisks elements visu mūsu izstrādājumu un pakalpojumu izstrādē. Tā kā veiksmīgām attiecībām ir nepieciešama savstarpēja uzticēšanās un kopīga izpratne, mūsu mērķis ir nodrošināt pilnīgu pārredzamību par jūsu personas datu apstrādi.

Jūsu privātuma ievērošana nosaka veidu, kā mēs izvēlamies savus uzņēmējdarbības partnerus, izstrādājam izstrādājumus un pakalpojumus un rīkojamies ar jūsu personas datiem. Mēs apstrādājam jūsu datus atbilstoši jūsu vēlmēm un uzņēmējdarbības prasībām. Neatkarīgi no tā, vai esat patērētājs, klients vai uzņēmējdarbības partneris, Philips lighting nodrošina, ka saglabājat kontroli pār to, kā jūsu dati tiek pārvaldīti, apstrādāti un uzglabāti.

Mūsu Globālais datu aizsardzības birojs ir apņēmies pārvaldīt privātuma un datu aizsardzības noteikumus visā pasaulē. Mūsu centrālā privātuma komanda vada un atbalsta visu uzņēmumu, lai veicinātu uzticamu personas datu izmantošanu un nodrošinātu pilnīgu atbilstību privātuma prasībām.

Šajā vietnē varat atrast detalizētu informāciju par to, kā mēs apstrādājam personas datus, atbildes uz jautājumiem saistībā ar privātuma un informāciju par to, kā jūs varat izmantot savas tiesības kā patērētājs, korporatīvais klients vai cita persona, kas sadarbojas ar Philips lighting.