Ierosinājumi

  myGarden

  Sienas lampa

  Cistus, nerūsējošais tērauds, LED 1735847P0 Atrast līdzīgus produktus
  • Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

   17358/47/P0

   myGarden

   Sienas lampa

   17358/47/P0 Atrast līdzīgus produktus

   Philips Cistus LED sienas laterna no nerūsējošā tērauda piešķir jūsu sienai stilu un spēcīgu izskatu. Tās pievilcīgais taisnstūra dizains izstaro brīnišķīgu, silti baltu LED apgaismojumu uz augšu un uz leju, efektīgi izgaismojot visu sienu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

  • Enerģijas taupīšana

   Enerģijas taupīšana

   Šis Philips gaismeklis ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

  • Izmantošanai ārā

   Izmantošanai ārā

   Šī Philips āra lampa ir īpaši izstrādāta mitrai ārpustelpu videi, un tai ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP44: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos. Tas ir izplatīts gaismeklis, lieliski piemērots vispārīgam lietojumam pagalmā.

  • Vienkārša uzstādīšana

   Vienkārša uzstādīšana

   Gaismekļu uzstādīšana dažreiz var būt visai sarežģīta, taču ar Philips āra lampām varat būt drošs, ka ir pievērsta liela uzmanība šī procesa vienkāršošanai. Šis raksts tiek nodrošināts kopā ar sešstaru zvaigznes tipa atslēgu, ko izmantot uzstādīšanas laikā.

  • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

  • Ilgs kalpošanas laiks — līdz 25 gadiem

   Ilgs kalpošanas laiks — līdz 25 gadiem

   Šis ir uzticams gaismas avots. LED spuldze, kas iekļauta šīs Philips LED lampas komplektā, darbojas līdz 10 000 stundām (līdzvērtīgi 10 gadiem, vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir patīkami apzināties, ka nav jāraizējas par apkopi vai spuldžu nomaiņu, izbaudot perfektu apkārtējo gaismu savās mājās.

  • Saderīgs ar sienā iebūvējamiem gaismmaiņiem

   Saderīgs ar sienā iebūvējamiem gaismmaiņiem

   Pielāgojiet šī Philips gaismekļa gaismas spilgtumu, izmantojot sienā iebūvējamu gaismmaini (nav iekļauts komplektā). Tādējādi varat radīt istabā vēlamo noskaņojumu, izcelt noteiktus interjera priekšmetus un vēl daudz ko citu.

  • Augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds un augstvērtīga sintētika

   Šis Philips gaismeklis ir izgatavots tieši ārpustelpu apgaismojumam. Tas ir izturīgs un paredzēts ilgstošai darbībai, tāpēc šis gaismeklis izgaismos jūsu dārzu katru nakti. Tas izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un augstvērtīgas sintētikas.

  • Augstas kvalitātes LED apgaismojums

   LED spuldze, kas iekļauta šīs Philips lampas komplektā, ir unikāls Philips radīts risinājums. Spuldze ieslēdzas uzreiz, un jūsu mājās sniedz optimālu gaismas atdevi, kā arī košas krāsas.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.