Ierosinājumi

  myGarden

  Sienas lampa

  Bustan IR, antracīta, LED 1648493P0 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienmēr apgaismots mājoklis

   16484/93/P0

   myGarden

   Sienas lampa

   16484/93/P0 Atrast līdzīgus produktus

   Šīs brīnišķīgā L veida Philips Bustan sienas lampa ir izgatavota no augstvērtīga alumīnija antracīta pelēkā krāsā un izstaro izkliedētu silti baltu LED apgaismojumu uz jūsu sienas. Tai ir kustību sensors, kas automātiski ieslēdzas, ja kāds tuvojas. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienmēr apgaismots mājoklis

  • Enerģijas taupīšana

   Enerģijas taupīšana

   Šis Philips gaismeklis ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

  • Izmantošanai ārā

   Izmantošanai ārā

   Šī Philips āra lampa ir īpaši izstrādāta mitrai ārpustelpu videi, un tai ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP44: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos. Tas ir izplatīts gaismeklis, lieliski piemērots vispārīgam lietojumam pagalmā.

  • Lai garantētu komfortu un drošību, komplektā ir iekļauts kustību sensors

   Lai garantētu komfortu un drošību, komplektā ir iekļauts kustību sensors

   Kustību sensors ir iekļauts, lai atgriežoties mājās, jūs tiktu sagaidīti ar ieslēgtu apgaismojumu, vai ziņotu, ka kāds pie jums ir ieradies. Kad sensors konstatē kustību, lampa ieslēdzas automātiski.

  • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

  • Ilgs kalpošanas laiks līdz 30 gadiem

   Ilgs kalpošanas laiks līdz 30 gadiem

   Uzticams gaismas avots. Šajā Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbojas līdz 30 000 stundas (līdzvērtīgi 30 gadiem vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir tik patīkami apzināties, ka nevajag uztraukties par apkopi vai spuldžu maiņu, izbaudot perfektu apkārtējo gaismu savās mājās.

  • Saderīgs ar sienā iebūvējamiem gaismmaiņiem

   Saderīgs ar sienā iebūvējamiem gaismmaiņiem

   Pielāgojiet šī Philips gaismekļa gaismas spilgtumu, izmantojot sienā iebūvējamu gaismmaini (nav iekļauts komplektā). Tādējādi varat radīt istabā vēlamo noskaņojumu, izcelt noteiktus interjera priekšmetus un vēl daudz ko citu.

  • Augstas kvalitātes alumīnijs un augstvērtīgi mākslīgie materiāli

   Šis Philips gaismeklis ir izgatavots tieši ārpustelpu apgaismojumam. Tas ir izturīgs un paredzēts ilgstošai darbībai, tāpēc šis gaismeklis izgaismos jūsu dārzu katru nakti. Tas izgatavots no augstas kvalitātes lieta alumīnija un augstvērtīgas sintētikas.

  • Augstas kvalitātes LED apgaismojums

   LED spuldze, kas iekļauta šīs Philips lampas komplektā, ir unikāls Philips radīts risinājums. Spuldze ieslēdzas uzreiz, un jūsu mājās sniedz optimālu gaismas atdevi, kā arī košas krāsas.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.