Ierosinājumi

  myGarden

  Nišas gaismeklis

  Crust, nerūsējošais tērauds, LED 1735647P0 Atrast līdzīgus produktus
  • Izgaismojiet savu dārzu naktī

   17356/47/P0

   myGarden

   Nišas gaismeklis

   17356/47/P0 Atrast līdzīgus produktus

   Kompaktais Philips myGarden LED iebūvētais virziena gaismeklis Crust no nerūsējošā tērauda iezīmē taciņas un piebraucamos ceļus, nemainot jūsu dārza izskatu. Augstākās kvalitātes materiāli un Philips LED nozīmē, ka pēc uzstādīšanas gaismekļiem vajadzīga minimāla apkope. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Izgaismojiet savu dārzu naktī

  • Enerģijas taupīšana

   Enerģijas taupīšana

   Šis Philips gaismeklis ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

  • IP67 – piemērots izmantošanai ārā

   IP67 – piemērots izmantošanai ārā

   Šis Philips ārpustelpu gaismeklis ir īpaši izstrādāts mitrai ārpustelpu videi, un tam ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs - uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP67: tas ir aizsargāts pret īslaicīgu iegremdēšanu un ir ideāli piemērots taku vai piebraucamo ceļu apgaismošanai. Varat tam pat uzbraukt virsū.

  • Vienkārša uzstādīšana

   Vienkārša uzstādīšana

   Gaismekļu uzstādīšana dažreiz var būt visai sarežģīta, taču ar Philips āra lampām varat būt drošs, ka ir pievērsta liela uzmanība šī procesa vienkāršošanai. Šis raksts tiek nodrošināts kopā ar sešstaru zvaigznes tipa atslēgu, ko izmantot uzstādīšanas laikā.

  • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

  • Ilgs kalpošanas laiks — līdz 25 gadiem

   Ilgs kalpošanas laiks — līdz 25 gadiem

   Šis ir uzticams gaismas avots. LED spuldze, kas iekļauta šīs Philips LED lampas komplektā, darbojas līdz 10 000 stundām (līdzvērtīgi 10 gadiem, vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir patīkami apzināties, ka nav jāraizējas par apkopi vai spuldžu nomaiņu, izbaudot perfektu apkārtējo gaismu savās mājās.

  • Augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds un augstvērtīga sintētika

   Šis Philips gaismeklis ir izgatavots tieši ārpustelpu apgaismojumam. Tas ir izturīgs un paredzēts ilgstošai darbībai, tāpēc šis gaismeklis izgaismos jūsu dārzu katru nakti. Tas izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un augstvērtīgas sintētikas.

  • Augstas kvalitātes LED apgaismojums

   LED spuldze, kas iekļauta šīs Philips lampas komplektā, ir unikāls Philips radīts risinājums. Spuldze ieslēdzas uzreiz, un jūsu mājās sniedz optimālu gaismas atdevi, kā arī košas krāsas.

  Skatīt visas specifikācijas