Ierosinājumi

  myGarden

  Iekārtais gaismeklis

  Moonshine, antracīta 1735093PN Atrast līdzīgus produktus
  • Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

   17350/93/PN

   myGarden

   Iekārtais gaismeklis

   17350/93/PN Atrast līdzīgus produktus

   Philips Moonshine LED ārsienu laterna antracīta pelēkā krāsā ir veidota no izturīga spiedlējuma alumīnija. Tās minimālisma abažūrs priekšpusē izstaro izkliedētu spilgtu gaismu, izmantošanai uz sienām un griestiem. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

  • Izmantošanai ārā

   Izmantošanai ārā

   Šī Philips āra lampa ir īpaši izstrādāta mitrai ārpustelpu videi, un tai ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP44: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos. Tas ir izplatīts gaismeklis, lieliski piemērots vispārīgam lietojumam pagalmā.

  • Vienkārša uzstādīšana

   Vienkārša uzstādīšana

   Gaismekļu uzstādīšana dažreiz var būt visai sarežģīta, taču ar Philips āra lampām varat būt drošs, ka ir pievērsta liela uzmanība šī procesa vienkāršošanai. Šis raksts tiek nodrošināts kopā ar sešstaru zvaigznes tipa atslēgu, ko izmantot uzstādīšanas laikā.

  • Augstas kvalitātes alumīnijs un augstvērtīgi mākslīgie materiāli

   Šis Philips gaismeklis ir izgatavots tieši ārpustelpu apgaismojumam. Tas ir izturīgs un paredzēts ilgstošai darbībai, tāpēc šis gaismeklis izgaismos jūsu dārzu katru nakti. Tas izgatavots no augstas kvalitātes lieta alumīnija un augstvērtīgas sintētikas.

  • Radiet stilīgu un mājīgu atmosfēru

   Šī āra sienas lampa ir izstrādāta, vadoties pēc mūsdienīgām tendencēm un dzīvesstiliem, lai neuzkrītoši iederētos jūsu pagalmā un radītu lielisku atmosfēru.

  Skatīt visas specifikācijas