Ierosinājumi

  Griestu gaismekļi

  Magneos četrstūra griestu gaismeklis, 12 W

  2700 k, Balts 8719514328716 Atrast līdzīgus produktus
  • Patīkama un acis saudzējoša LED gaisma

   8719514328716

   Griestu gaismekļi

   Magneos četrstūra griestu gaismeklis, 12 W

   8719514328716 Atrast līdzīgus produktus

   Griestu lampa Philips LED Slim nodrošina dabiskas gaismas efektu, tādēļ to var izmantot kā vispārējo apgaismojumu. Tā ir izcili piemērota zemiem griestiem, un radīs elegantu gaisotni jebkurā istabā. Ērts un acīm saudzējošs gaismeklis. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Patīkama un acis saudzējoša LED gaisma

  EyeComfort – gaisma, kas saudzē jūsu redzi.

  • Augstas kvalitātes metāla materiāls

   Izturīgs un pievilcīgs metāla materiāls uzticamai apdarei.

  • Ilgs kalpošanas laiks — līdz pat 25 000 stundu

   Phillips LED tehnoloģija pagarina jūsu izstrādājumu kalpošanas laiku līdz 25 000 stundu

  • EyeComfort — acīm tīkams apgaismojums

   Sliktas kvalitātes apgaismojums var veicināt acu nogurumu. Daudzi no mums uzturas iekštelpās, tādēļ ir īpaši svarīgi nodrošināt savās mājās atbilstošu apgaismojumu. Mūsu izstrādājumiem tiek piemēroti strikti pārbaudes kritēriji, tostarp attiecībā uz mirgoņu, stroboskopisko efektu, atspulgu, krāsu atveidi un krāsas maiņas efektu, lai nodrošinātu to atbilstību EyeComfort prasībām. Philips LED spuldzes ne tikai izstaro patīkamu gaismu, bet arī saglabā to visā darbmūža laikā, tādējādi vismaz desmit gadus nodrošinot nemainīgu gaismas kvalitāti, izstarošanu un krāsas. Izmantojiet acīm tīkamu apgaismojumu. Jūsu acis jums par to pateiksies.

  • Vienkārša uzstādīšana

   Uzstādīšanu tagad var veikt pavisam vienkārši. Stingri piestipriniet vai piekariniet pie sienas vai griestiem, iespraudiet kontaktligzdā kontaktdakšu, un gaismeklis ir gatavs lietošanai.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.