Ierosinājumi

  Griestu gaismekļi

  Canaval griestu gaismeklis, 12 W

  2700 k, Balts, Aptumšojams; SceneSwitch; ūdensizturīgs 8719514326866 Atrast līdzīgus produktus
  • Viens gaismeklis. Viens slēdzis. Trīs gaismas iestatījumi.

   8719514326866

   Griestu gaismekļi

   Canaval griestu gaismeklis, 12 W

   8719514326866 Atrast līdzīgus produktus

   Veidojiet atbilstošu noskaņu, mainot spilgtumu. Ar Philips SceneSwitch LED griestu gaismekļiem varat pārslēgt kādu no trim spilgtuma iestatījumiem, izvēloties katram mirklim piemērotāko. Nav vajadzīgs gaismmainis vai papildu uzstādīšana; viss, kas nepieciešams, ir esošais slēdzis. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Viens gaismeklis. Viens slēdzis. Trīs gaismas iestatījumi.

  • EyeComfort — acīm tīkams apgaismojums

   Sliktas kvalitātes apgaismojums var veicināt acu nogurumu. Daudzi no mums uzturas iekštelpās, tādēļ ir īpaši svarīgi nodrošināt savās mājās atbilstošu apgaismojumu. Mūsu izstrādājumiem tiek piemēroti strikti pārbaudes kritēriji, tostarp attiecībā uz mirgoņu, stroboskopisko efektu, atspulgu, krāsu atveidi un krāsas maiņas efektu, lai nodrošinātu to atbilstību EyeComfort prasībām. Philips LED spuldzes ne tikai izstaro patīkamu gaismu, bet arī saglabā to visā darbmūža laikā, tādējādi vismaz desmit gadus nodrošinot nemainīgu gaismas kvalitāti, izstarošanu un krāsas. Izmantojiet acīm tīkamu apgaismojumu. Jūsu acis jums par to pateiksies.

  • Vienkārša uzstādīšana

   Uzstādīšanu tagad var veikt pavisam vienkārši. Stingri piestipriniet vai piekariniet pie sienas vai griestiem, iespraudiet kontaktligzdā kontaktdakšu, un gaismeklis ir gatavs lietošanai.

  • Mitrumizturīgs

   Mitrumizturība nozīmē, ka šo ierīci varat droši izmantot vannasistabās, virtuvēs, balkonos un citās vietās, kur iespējams mitrums.

  • Vienmērīga gaismas izkliedēšana

   Gaisma spīdēs telpās vienmērīgi un vienādi.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.