Ierosinājumi

  Funkcionāls

  Griestu lampa

  Ozziet CL570, Melns, Aptumšot 8719514432086 Atrast līdzīgus produktus
  • Viens gaismeklis. Divas gaismas zonas. Trīs iestatījumi.

   8719514432086

   Funkcionāls

   Griestu lampa

   8719514432086 Atrast līdzīgus produktus

   Šis gludais, slaidais, melnais griestu gaismeklis ir paredzēts, lai papildinātu dizainu. Galvenā gaismekļa asās apaļās līnijas ir akcentētas ar smalku lineāro malu apgaismojumu. Abi gaismekļi darbojas kopā, lai izveidotu 3 unikālus 2700K vēsi baltas gaismas iestatījumus skaistam vienmērīgam gaismas efektam. Lampa ir pieejama 3 izmēros, tāpēc lieliski iederas jebkurā telpā. Tas tiek papildināts ar parocīgu atmiņas funkciju, kas var atgādināt par pēdējo iestatījumu. Ozziet griestu gaismeklis izskatās vienlīdz labi izslēgts un ieslēgts. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Viens gaismeklis. Divas gaismas zonas. Trīs iestatījumi.

  Ar atmiņas funkciju, lai atsauktu pēdējo iestatījumu.

  • Ideāls apgaismojums, lai relaksētos un socializētos

   Viesistaba ir jebkura mājokļa sirds - vieta, kur ģimenes sanāk kopā, lai atpūstos un viesi - lai socializētos. Jūsu viesistabas un guļamistabas apgaismojumam jābūt viegli pielāgojamam dažādām situācijām dienas gaitā. Pārdomāts dažādu gaismas avotu izvietojums un eksperimenti ar gaismas slāņiem ļauj radīt telpas sajūtu un piešķirt istabai siltu un mājīgu noskaņu.

  • Saglabājiet atmiņā savu iecienītāko režīmu, lai to varētu viegli izvēlēties

   Neatkarīgi no tā, vai vēlaties siltu mirdzumu mājīgos vakaros vai spilgti baltu gaismu fokusēšanai, sistēma iegaumē jūsu izvēli ērtai atlasei.

  • Vienkārša uzstādīšana

   Uzstādīšanu tagad var veikt pavisam vienkārši. Stingri piestipriniet vai piekariniet pie sienas vai griestiem, iespraudiet kontaktligzdā kontaktdakšu, un gaismeklis ir gatavs lietošanai.

  • Īpaši smalks dizains

   Plānā konstrukcija ir ideāli piemērota telpām ar zemiem griestiem, jo tā pieguļ virsmai.

  • Divu zonu gaisma

   Gaisotnes maiņa telpā nekad nav bijusi tik vienkārši. Philips SceneSwitch divu zonu LED griestu gaismeklis ļauj iestatīt noskaņojumu ar trīs unikāliem iestatījumiem. Galvenās un lineārās malas gaismas kombinācija sniedz jums iespējas, kas ir ideāli piemērotas kopā būšanai, koncentrēšanās vajadzībām un mājīguma brīžiem. Nav nepieciešams gaismmainis vai uzstādīšana — viss, kas jums nepieciešams, ir esošais slēdzis.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.