More brands from

Jūtieties mājīgi, pateicoties  
LED gaismekļiem

Piemērotu apgaismojumu nodrošina kvalitatīvi gaismekļi, kas kalpo ilgāk

LED priekšrocības

 

Nav nepieciešams mainīt neko vairāk— tikai spuldzi. Atklājiet priekšrocības, kādas iegūsiet, pārejot uz LED spuldzēm, un uzziniet par pieejamo spuldžu klāstu.

 

Aplūkot visas LED spuldzes

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

 
Aplūkot visas LED gaismekļu iespējas
 
 
 
 
 

Aplūkojiet, kā LED spuldzes var pārveidot jūsu ikdienu

 

Jūtieties mājīgi, pateicoties jaunākajai Philips LED tehnoloģijai. Philips LED gaismekļi nodrošina mājīgu atmosfēru, līdzko tiek ieslēgta gaisma. LED spuldzes rada skaistu, siltu, baltu gaismu, un to kalpošanas laiks ir īpaši ilgs. LED spuldzes nodrošina tūlītējus un ievērojamus enerģijas ietaupījumus, vienlaikus padarot jūsu mājoklī valdošo atmosfēru vēl patīkamāku.


Philips LED gaismekļi nodrošina mājīgu atmosfēru, līdzko tiek ieslēgta gaisma. LED spuldzes rada skaistu, siltu, baltu gaismu, un to kalpošanas laiks ir īpaši ilgs. LED spuldzes nodrošina tūlītējus un ievērojamus enerģijas ietaupījumus, vienlaikus padarot jūsu mājoklī valdošo atmosfēru vēl patīkamāku.


Aplūkot visas LED spuldzes

Aplūkojiet, kā LED spuldzes var pārveidot jūsu ikdienu

Tas pats izskats,
labāks saturs

Halogēna prožektori 
tiek mainīti uz LED

Aplūkojiet, kā LED spuldzes var pārveidot jūsu ikdienu


Jūtieties mājīgi, pateicoties jaunākajai Philips LED tehnoloģijai. Philips LED gaismekļi nodrošina mājīgu atmosfēru, līdzko tiek ieslēgta gaisma. LED spuldzes rada skaistu, siltu, baltu gaismu, un to kalpošanas laiks ir īpaši ilgs. LED spuldzes nodrošina tūlītējus un ievērojamus enerģijas ietaupījumus, vienlaikus padarot jūsu mājoklī valdošo atmosfēru vēl patīkamāku.


Aplūkot visas LED spuldzes

Ieslēdziet Philips LED gaismekli ikvienā pasākumā

Kāpēc izvēlēties LED?


LED spuldzes var nodrošināt nevainojamu gaismas kvalitāti dažādām vajadzībām. Varat baudīt romantisku apgaismojumu mājīgos vakaros vai apgaismot īpašus objektus ar spilgtiem gaismas stariem. LED spuldzes piedāvā visu, kas jums ir vajadzīgs. Tās ir teicami piemērotas guļamistabas, virtuves vai dzīvojamās istabas apgaismošanai. LED apgaismojums nemirgo, un tam ir augsts krāsu renderēšanas indekss. Pateicoties tam, objekti ir redzami to patiesajās, dabiskajās krāsās.


LED īpašiem pasākumiem

Philips LED dizains

 

Elegantais dizains nodrošina ilgāku kalpošanas laiku salīdzinājumā ar mazāk efektīvām spuldzēm, un tas ir ideāli piemērots dekoratīviem gaismekļiem, galda lampām un nišas gaismekļiem.LED spuldzes nodrošina tūlītēju silti baltu gaismu. Tas palīdz nodrošināt teicamu gaismas kvalitāti,radot patīkamu, aicinošuun mājīguatmosfēru. LED spuldzes ir pieejamas dažādās formās un izmēros — jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām piemērotu risinājumu.


Aplūkojiet visu LED gaismekļu klāstu

LED spuldzes ar maināmu gaismas spilgtumu

 

Izmantojot LED spuldzes ar maināmu gaismas spilgtumu, tiek nodrošināta arī vēlamā gaismas intensitāte


Man ir vajadzīga LED spuldze ar maināmu gaismas spilgtumu

Populārie produkti

Aplūkojiet mūsu populāros produktus un izvēlieties piemērotu spuldzi
Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)


Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)

 

Uzzināt vairāk par LED spuldzēm? Iegūstiet informāciju, iepazīstoties ar pieciem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem (FAQ).

 

 

1. Kā var stabilizēt gaismas atdevi?

Daudzi jaunie gaismas spilgtuma regulēšanas slēdži ir aprīkoti ar manuāli pielāgojamu skrūvi elektriskās slodzes noregulēšanai atbilstošā līmenī. Ja šī skrūve nav pareizi noregulēta, var rasties nevēlami efekti, piemēram, dūkoņa un mirgošana. Lai nodrošinātu stabilu gaismas atdevi, noregulējiet skrūves pozīciju. Ja vajadzīga papildu palīdzība, lūdzu, sazinieties ar Philips patērētāju atbalsta servisu.
 
2. Kāda veida gaismas spilgtuma regulēšanas slēdzi var uzstādīt LED spuldzei vai nišas gaismeklim?


Philips piedāvā vairākus spuldžu un nišu gaismekļus ar regulējamu gaismas spilgtumu, un tas ir pārbaudījis reprezentatīvu skaitu Eiropas gaismas spilgtuma regulēšanas slēdžu, lai pārbaudītu to saderību.

Skatiet spuldžu un nišas gaismekļu un gaismas spilgtuma regulēšanas slēdžu saderības sarakstu, lai uzzinātu, kurus gaismas spilgtuma regulēšanas slēdžus iesaka Philips.

 

Skatīt Philips LED spuldžu un nišu gaismekļu un gaismas spilgtuma regulēšanas slēdžu saderības sarakstu (PDF)

3. Dažos dienas periodos var pamanīt atšķirīgu gaismas spilgtuma līmeni.  Vai tas var negatīvi ietekmēt produktu?


Elektroapgādes uzņēmums konkrētos brīžos dienas laikā nosūta pulsus, lai mainītu dienas iestatījumus uz nakts iestatījumiem vai otrādi. Arī putekļu sūcēji pēc ieslēgšanas noteiktos brīžos var tīklā radīt traucējumus. Tomēr tas produktam nekaitē.

Kā var novērst traucējumus audiosistēmas darbā?

Ja energoapgādes vadi ir sasaistīti ar skaļruņu vadiem, ir iespējama traucējumu rašanās. To iespējams novērst, nodrošinot lielāku attālumu starp abiem lampas un audiosistēmas ievades vadiem.
 

4. Vai var izmantot vienu un to pašu gaismas spilgtuma regulēšanas slēdzi vienlaikus gan LED spuldzēm, gan luminiscences spuldzēm vai citiem induktīviem gaismas avotiem?

Nē, tas radīs nevēlamu efektu, piemēram, mirgošanu.

5. Kāda veida gaismas spilgtuma regulēšanas slēdzi varu izmantot LED spuldzei?
gold-dimmer

Ja uz iepakojuma ir redzama zelta gaismas spilgtuma regulēšanas slēdža ikona, produkta radīto gaismu iespējams regulēt ar visu veidu sprieguma regulēšanas slēdžiem, kas tiek pārdoti Eiropā. Gaismu iespējams noregulēt pat 0–2% apmērā no sākotnējās maksimālās gaismas atdeves.

Ja uz iepakojuma ir redzama sudraba gaismas spilgtuma regulēšanas slēdža ikona, produkts ir saderīgs ar atsevišķiem sprieguma regulēšanas slēdžiem (impulsa krituma veids).

Philips ir pārbaudījis reprezentatīvu skaitu Eiropas gaismas spilgtuma regulēšanas slēdžu, lai pārbaudītu to saderību ar tā ražotajiem gaismekļiem. Gaismas spilgtuma regulēšanas slēdži ir uzskaitīti gaismas spilgtuma regulēšanas slēdžu saderības sarakstā un sarindoti atbilstoši to darbības īpašībām.

Skatīt Philips LED spuldžu un nišas gaismekļu un gaismas spilgtuma regulēšanas slēdžu saderības sarakstu (PDF)

Attiecībā uz visiem šiem gaismas spilgtuma regulēšanas slēdžiem tiek garantēts optimāls sniegums, ja tie ir savienoti ar ne vairāk kā trim Philips LED spuldzēm ar sudraba gaismas spilgtuma regulēšanas slēdža ikonu vai ne vairāk kā sešām Philips LED spuldzēm ar zelta gaismas spilgtuma regulēšanas slēdža ikonu.
Kas jāzina


Kas jāzina

 

Izvēlieties LED spuldzi? Mēs paskaidrojam iemeslus

 

 

Naudas ietaupījums ar LED spuldzēm


• LED spuldzes jums ļauj ietaupīt vairāk nekā € 10 gadā uz katras nomainītās spuldzes rēķina*
 

• Izmantojot Philips LED spuldzes, jūs gadā ietaupāt līdz € 400*

 

LED gaismas avoti kalpo ilgāk

• LED gaismas avoti kalpo ilgāk, ļaujot ietaupīt laika patēriņu, ko prasa bieža spuldžu nomaiņa. LED spuldžu izmantošana ļauj ievērojami samazināt atkritumu apjomu un ietaupīt naudu, ilgtermiņā samazinot enerģijas patēriņu.
 
LED spuldzes ir ļoti energoefektīvas

• LED spuldzes salīdzinājumā ar tradicionālajām spuldzēm ir ļoti energoefektīvas, jo tās izmanto mazāk enerģijas, lai nodrošinātu identisku gaismas atdevi. Vai jūs zinājāt, ka LED spuldzes kalpo līdz pat 10 reizēm ilgāk?

LED spuldzes ietaupa līdz 90% enerģijas

• LED spuldzes salīdzinājumā ar tradicionālajām spuldzēm ietaupa līdz 90% enerģijas, nodrošinot identisku gaismas atdevi

• LED spuldzes ir energoefektīvākās spuldzes, pateicoties diviem aspektiem, proti, ļoti zemam enerģijas patēriņam un ļoti ilgam kalpošanas laikam. Tās ir labas ziņas ne tikai mūsu videi, bet arī jums. Ilgs kalpošanas laiks
 
LED spuldze kalpo 20–25 reizes ilgāk

 

• LED spuldze ar tās 25 000 stundu ilgo darbmūžu kalpo 20–25 reizes ilgāk.

• LED spuldzes, piemēram, GU10 nišas gaismekļu spuldzes, kalpo līdz 20 reizēm ilgāk nekā tradicionālās spuldzes*

Vai jums vajadzīga palīdzība? Izvēlieties piemērotu spuldzi

Lai uzzinātu vairāk par Philips Lighting, noskatieties mūsu video materiālus vai noklikšķiniet šeit
LED spuldzes

LED spuldzes

 

LED spuldzes ar skaistas, silti baltas gaismas palīdzību jums var palīdzēt pārvērst jebkuru telpu. Šajā rokasgrāmatā jūs iegūsiet informāciju par to, kā LED spuldzes jums var sniegt neierobežotas apgaismojuma iespējas. Izmantojot LED spuldzes, varat ietaupīt līdz 90% elektroenerģijas un naudas.

Gaismas efekts

Gaismas efekts

 

Aplūkojiet, kā spuldzes pārklājums ietekmē tās nodrošināto gaismas efektu un kā tas jums var palīdzēt radīt piemērotu apgaismojumu. Matētas spuldzes sniedz izkliedētu gaismu. Dzidrās spuldzes rada spožu, dabiski siltu gaismu.

Energoefektīvās spuldzes

Energoefektīvās spuldzes

 

Energoefektīvās spuldzes, kas zināmas arī kā kompaktās dienasgaismas spuldzes, patērē mazāk enerģijas nekā klasiskās spuldzes, nodrošinot tikpat daudz gaismas. Aplūkojiet, kā energotaupīgās spuldzes var radīt vēlamo apgaismojuma efektu un atmosfēru, kas atbilst jūsu noskaņojumam, vienlaikus samazinot elektroenerģijas rēķina summu.

 

Halogēnspuldzes

Halogēnspuldzes 

 

Halogēnspuldzes ir pieejamākā un visvienkāršāk izmantojamā klasisko spuldžu alternatīva. Novērtējiet to, kā halogēnspuldzes sniedz jums neskaitāmas apgaismojuma izvēles iespējas, nodrošinot tādu pašu siltas un spožas gaismas kvalitāti kā klasiskās spuldzes. Halogēnspuldzes ir pieejamākā un visvienkāršāk izmantojamā alternatīva klasisko spuldžu aizstāšanai Energoefektīvās spuldzes - Kā izvēlēties piemērotu apgaismojuma tehnoloģiju?

Uzmanības centrā

Aplūkojiet mūsu pārējos gaismekļus