More brands from

  Dzīvojamās istabas apgaismojums no Philips

  Kādēļ izvēlēties Philips dzīvojamās istabas apgaismojumu?

   

  Dzīvojamā istaba ir jūsu mājas dvēsele. Telpa, kurā varat piedzīvot daudz dažādu mirkļu — atpūtu kopā ar draugiem, televizora skatīšanos dīvānā, strādāšanu vai pat maltītes. Mēs varam parādīt, kā pielāgot apgaismojumu, lai izceltu katru no darbībām, sākot ar spožām griestu lampām līdz pat mājīgām dzīvojamās istabas lampām. Lai ko jūs darītu, jūsu dzīvojamās istabas apgaismojums radīs perfektu noskaņu.

  Philips myLiving RING

  Piekarams apgaismojums

  Piešķiriet dzīvojamai istabai pārsteidzošus efektus, izmantojot piekaramo lampu, kas piešķir telpai mūsdienīgu rotaļīgumu neatkarīgi no tā, vai lampa ir ieslēgta vai nē.
  Pārbaudes ikona
  Radiet modernu un viesmīlīgu atmosfēru
  Pārbaudes ikona
  Augstas kvalitātes materiāli
  Pārbaudes ikona
  Veidojiet skaistus gaismas efektus
  Philips lampa RING 4091331PN

  Dzīvojamās istabas apgaismojuma idejas — mājīgai atmosfērai

   

  Jūsu dzīvojamās istabas apgaismojumam jāpielāgojas dažādām situācijām, jo ne visu veidu apgaismojums iederas visos pasākumos. Griestu lampa rada pamatu perfektam dzīvojamās istabas apgaismojumam. Regulējama apgaismojuma lampa arī labi iederas dzīvojamajā istabā, jo tā rada virkni gaismas toņu — no spilgti baltas līdz mājīgi siltai. Mēs iesakām LED lampas — tās rada maigu, baltu gaismu, tām var regulēt apgaismojumu un tās taupa enerģiju. Griestu lampa ir ļoti noderīga spēlējoties, uzkopjot vai strādājot. Ja vēlaties, lai telpa šķiet siltāka, papildiniet apgaismojumu ar šādiem elementiem:

   

  • Galda lampas uz ēdamgalda, palodzēm vai plauktiem
  • Grīdas lampas pie dīvāna vai klubkrēsla
  • Sienas lampas apvienojumā ar spoguļiem, gleznām, skulptūrām
  • Lampas, kas iebūvētas, piemēram, grāmatplauktos

  Vislabākais jūsu dzīvojamai istabai — visi ieguvumi vienuviet

  5 gadu garantija
  Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
  Gaismas krāsu temperatūra
  Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
  Philips ekonomiskā lampa
  Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
  Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
  Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

  Izgaismojiet savu dzīvojamo istabu

   

  Dzīvojamās istabas lampas ne tikai nodrošina spilgtu apgaismojumu; to gaisma var būt arī dekoratīvs elements. Jūs varat uzstādīt akcentus un ļaut gaismai kļūt par daļu no interjera dizaina, vienkārši izmantojot perfektu dzīvojamās istabas apgaismojumu. Dzīvojamās istabas prasības ir atkarīgas no telpas lieluma — telpās ar gaišām mēbelēm nepieciešams mazāks apgaismojums nekā tumšās telpās un netiešs apgaismojums rada daudz mājīgāku atmosfēru.

   

  Vai jūsu dzīvojamā istaba kalpo arī kā ēdamistaba? Tādā gadījumā jums jāapsver doma izgaismošanai izmantot virs galda iekaramu regulējama apgaismojuma lampu. Tādējādi varēsiet pēc vajadzības mainīt apgaismojumu — neatkarīgi no tā, vai grasāties pusdienot, organizēt spēļu vakaru vai strādāt. Ar spoguļiem un gleznām apvienots sienu apgaismojums palīdzēs radīt mājīgu atmosfēru — tāpat kā galda lampas, kad tās novietotas uz palodzēm, plauktiem un galdiņiem.

  Dzīvojamās istabas apgaismojuma dizains — padomi

  Philips dzīvojamās istabas video kadrs

  Aplūkojiet, kā Philips WarmGlow rada perfektu atmosfēru jūsu dzīvojamā istabā

  Pārbaudes ikona
  Novietojiet grīdas lampu aiz lasīšanai paredzētā klubkrēsla, lai nodrošinātu savai iecienītākajai grāmatai pietiekamu apgaismojumu. Ar mūsu SceneSwitch izstrādājumiem varat iestatīt trīs dažādus režīmus — no ļoti spilgta apgaismojuma līdz mājīgam mirdzumam, neizmantojot aptumšotāju.
  Pārbaudes ikona
  Izceliet gleznas un fotogrāfijas, izmantojot griestu prožektorus. Neatkarīgi no tā, kādu spilgtuma intensitāti vēlaties, mūsu regulējama apgaismojuma spuldzes WarmGlow nodrošina maigu mirdzumu — jo tumšāk tās spīd, jo siltāka kļūst gaisma.
  Pārbaudes ikona
  Lai mainītu atmosfēru, izmantojiet dažādu krāsu apgaismojumu vai regulējama apgaismojuma lampas. Mēs iesakām Philips Hue — vairāk nekā 16 miljoni krāsu pārvērtīs ikdienas apgaismojumu par īpašu piedzīvojumu.

  Philips myLiving RING

  Piekarams apgaismojums

  Philips lampa RING 4091331PN