More brands from

  Bērnistabas apgaismojums no Philips

  Kādēļ izvēlēties Philips bērnistabas apgaismojumu?


  Jūs vēlaties radīt brīnišķīgu vietu savām atvasēm. Vietu, kur bērni var gulēt, apkampties un spēlēties pirmajos dzīves gados, pirms tā kļūst par vietu, kas pilna ar izglītojošiem piedzīvojumiem, atklājumiem un draugiem. Mūsu bērnistabu lampas var radīt aizraujošu noskaņu, kas liks darboties bērnu iztēlei. Tāpat tās rada mājīgu un nomierinošu atmosfēru, kas palīdz radīt vēlamos apstākļus saldam miegam. Katrs bērns ir pelnījis savu sapņu istabu.

  Philips Meklējot Doriju

  Lukturītis

   

  Philips lukturītis “Meklējot Doriju” ļaus meitenēm un zēniem pārvērst istabu par Dorijas zilo sapņu zemi. Tas ir lielisks veids, kā izdzīvot Dorijas jautro ceļojumu, kurā kopā ar Nemo viņa atrod ceļu pie ģimenes un draugiem.

  LED logotips
  Pārbaudes ikona
  Bērniem
  Pārbaudes ikona
  Augstas kvalitātes LED apgaismojums
  Pārbaudes ikona
  Izturīgs un trieciendrošs
  Philips lukturītis 7176735P0

  Bērnistabas apgaismojums maģiskiem mirkļiem

   

  Lai nodrošinātu, ka mūsu bērni ir priecīgi un jūtas droši, bērnistabai jābūt aprīkotai ar atbilstošu apgaismojumu. Vissvarīgākais ir pamata apgaismojums, kas vienlaikus nodrošina pietiekamu spilgtumu un saudzē bērnu acis. Naktslampas un projektori ar bērniem draudzīgu dizainu nodrošina telpā mājīgu atmosfēru un piešķir tai īpašu šarmu. Mazie supervaroņi atrod savus iecienītākos tēlus uz mūsu lampām, bet mazās princeses sapņo par pasaku pilīm. Lai jūsu bērnu pēcpusdienas būtu piedzīvojumu pilnas, mēs iesakām iekļaut šādus apgaismes objektus:

   

  • Sienas un griestu lampas pamata apgaismojumam
  • Naktslampas un projektori saldākam nakts miegam
  • Galda lampas mierīgām mācībām vai radošiem darbiem

  Vislabākais jūsu bērnistabai — visi ieguvumi vienuviet

  5 gadu garantija
  Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
  Gaismas krāsu temperatūra
  Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
  Philips ekonomiskā lampa
  Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
  Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
  Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

  Philips krāsaino bērnistabas lampu pasaule

   

  Šāda veida apgaismojumam populārākās ir sienas un griestu lampas. Pārliecinieties, ka šis apgaismojums ir regulējams un bez atspulga, lai tādējādi pasargātu bērnu jutīgās acis.

   

  Siltas naktslampas un galda lampas nodrošina mājīgu un nomierinošu atmosfēru bērna istabā, kā arī nodrošina mazajiem drošības sajūtu. Projektori uz sienām un griestiem uzbur brīnišķīgus stāstus, kā arī palīdz bērniem nomierināties pirms gulētiešanas. Uz naktsskapīša novietota LED lampa ar jūsu bērna mīļāko varoni ne tikai nodrošina bērnam daudz prieka, bet palīdz arī labāk orientēties un nodrošina saldāku miegu.

   

  Bērni daudz laika pavada pie rakstāmgalda — pildot mājasdarbus, zīmējot vai spēlējoties. Ar pareizu galda lampu varat perfekti izgaismot bērna darba vietu, tādējādi nodrošinot produktīvai darba un mācību videi piemērotu apgaismojumu.

  Bērnistabas apgaismojums — padomi

  Video kadrs

  Philips bērnistabas apgaismojums: radiet pats savu sapņu zemi

  Pārbaudes ikona
  Jūsu bērna gulēšanas paradumus var ietekmēt spilgts apgaismojums, tādēļ bērnistabā ieteicams izvēlēties maigāku un siltāku apgaismojumu. Mēs iesakām WarmGlow: aptumšojamās spuldzes nodrošina patīkamu apgaismojumu — jo vairāk to aptumšojat, jo siltāka ir gaisma.
  Pārbaudes ikona
  Gaismas slēdžiem jābūt novietotiem vietā, kas ir aizsniedzama no bērna gultas, lai nakts vidū, kad bērnam nepieciešams doties uz tualeti, bērns varētu ieslēgt gaismu.
  Pārbaudes ikona
  Interesants bērnistabas papildinājums ir krāsains apgaismojums. Philips Hue ļauj bērniem izvēlēties no vairāk nekā 16 miljoniem krāsu, lai radītu perfektu noskaņojumu ikvienā piedzīvojumā.
  Pārbaudes ikona
  Vienmēr izvēlieties bērniem drošus materiālus, kuros nav toksisku krāsu un noņemamu detaļu.
  Pārbaudes ikona
  Spēles ar draugiem, mājasdarbu pildīšana un vakara pasakas — jūsu bērna istabā ik dienu notiek daudz dažādu aktivitāšu. Izmēģiniet SceneSwitch,  lai ikvienai no tām iestatītu labāko apgaismojuma toni.

  Philips Meklējot Doriju

  Lukturītis

  Philips lukturītis 7176735P0