More brands from

  Mājas kabineta apgaismojums no Philips

  Kādēļ izvēlēties Philips mājas kabineta apgaismojumu?

   

  Jūsu mājas var kalpot kā lieliska darba vieta. Iespējams, ka klusajā mājas kabinetā ir vieglāk koncentrēties sarežģītam projektam, studiju sacerējumam vai pat rēķiniem, ko grasāties apmaksāt. Mēs jums varam parādīt, kā izmantot stilīgās virsmu un galda lampas, lai radītu perfektu atmosfēru mājas kabinetā. Tādējādi varēsiet strādāt mierīgi, bet produktīvi un padarīt ikvienu darāmo darbu vienkāršāku.

  Philips Hue Phoenix

  Galda lampa

   

  Philips Hue Phoenix galda lampa piedāvā regulējamu siltu vai vēsu balto gaismu visiem jūsu ikdienas darbiem. Pievienojiet to mājas Wi-Fi tīklam, izmantojot Hue savienotāju (nav iekļauts), lai to bez piepūles pārvaldītu ar savas viedās ierīces starpniecību.

  LED logotips
  Pārbaudes ikona
  Četras vienkāršas receptes
  Pārbaudes ikona
  Gan silta, gan vēsa baltā gaisma
  Pārbaudes ikona
  3D tekstūra dzirkstošiem gaismas efektiem

  Virsmu un galdu apgaismojums: uzziniet, kā Philips var izgaismot jūsu mājas kabinetu

   

  Kad runa ir par virsmas un galda apgaismojumu, jums jāapsver doma par dažādu gaismas avotu apvienošanu. Griestu lampa nodrošina pamata apgaismojumu telpā, kas ir svarīgs jūsu acīm, kā arī novērš nogurumu. Netiešais apgaismojums, piemēram, sienas vai grīdas lampas, rada mājīgu atmosfēru, kas arī ir ļoti svarīga patīkamai darba vietai. Vissvarīgākais no visiem ir tieši galda apgaismojums. Varat izvēlēties galda lampu ar lokāmu statīvu, ko iespējams pielāgot. Ir svarīgi izgaismot pilnīgi visu darba zonu. Izvairieties no ēnām, novietojot galda lampu pretī galvenajai rokai: ja esat labrocis, galda lampa jānovieto kreisajā puse, bet, ja kreilis — tad pretējā. Mūsu lampas ne tikai izgaismo jūsu mājas kabinetu, bet arī kalpo kā dekori: izvēlieties lampas, kas saskan ar jūsu mēbelēm un atbilst jūsu stilam.

  Vislabākais jūsu virsmām un galdiem — visi ieguvumi vienuviet

  5 gadu garantija
  Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
  Gaismas krāsu temperatūra
  Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
  Philips ekonomiskā lampa
  Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
  Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
  Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

  Mājas kabineta apgaismojuma dizains — padomi

  Philips galda lampas video kadrs

  Philips virsmu un galdu apgaismojums: izveidojiet perfektu mājas kabinetu

  Pārbaudes ikona
  Lai izvairītos no ēnām, kamēr lasāt vai rakstāt, novietojiet galda lampu pretējā pusē galvenajai rokai.
  Pārbaudes ikona
  Krāsainas lampas vai regulējamas lampas var palīdzēt koncentrēties darbam. Philips Hue ļauj radīt perfektu atmosfēru, nodrošinot vairāk nekā 16 miljonus krāsu.
  Pārbaudes ikona
  Datora ekrānu nepieciešams sargāt no dienasgaismas stariem un galda lampas stariem — tas palīdz izvairīties no apžilbšanas, kamēr strādājat pie ekrāna.
  Pārbaudes ikona
  Pārliecinieties, ka galda lampa izgaismo visu darba vietu.
  Pārbaudes ikona
  Lasīšanai un rakstīšanai ieteicams apvienot funkcionālu un universālu apgaismojumu, piemēram, regulējams apgaismojums palīdz samazināt acu nogurumu. SceneSwitch nodrošina trīs dažādus apgaismojuma iestatījumus bez aptumšotāja un bez uzstādīšanas.
  Pārbaudes ikona
  Izceliet gleznas, fotogrāfijas vai mēbeles, izmantojot grīdas vai galda lampas. Neatkarīgi no tā, cik lielu spilgtuma intensitāti vēlaties: mūsu regulējamā apgaismojuma spuldzes WarmGlow nodrošina maigu mirdzumu — jo tumšāk tās spīd, jo siltāka kļūst gaisma.
  Philips Hue Phoenix
  galda lampa