Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

   Mājas kabineta apgaismojums no Philips

   Kādēļ izvēlēties Philips mājas kabineta apgaismojumu?

    

   Jūsu mājas var kalpot kā lieliska darba vieta. Iespējams, ka klusajā mājas kabinetā ir vieglāk koncentrēties sarežģītam projektam, studiju sacerējumam vai pat rēķiniem, ko grasāties apmaksāt. Mēs jums varam parādīt, kā izmantot stilīgās virsmu un galda lampas, lai radītu perfektu atmosfēru mājas kabinetā. Tādējādi varēsiet strādāt mierīgi, bet produktīvi un padarīt ikvienu darāmo darbu vienkāršāku.

   Philips Hue Phoenix

   Galda lampa

    

   Philips Hue Phoenix galda lampa piedāvā regulējamu siltu vai vēsu balto gaismu visiem jūsu ikdienas darbiem. Pievienojiet to mājas Wi-Fi tīklam, izmantojot Hue savienotāju (nav iekļauts), lai to bez piepūles pārvaldītu ar savas viedās ierīces starpniecību.

   LED logotips
   Pārbaudes ikona
   Četras vienkāršas receptes
   Pārbaudes ikona
   Gan silta, gan vēsa baltā gaisma
   Pārbaudes ikona
   3D tekstūra dzirkstošiem gaismas efektiem

   Virsmu un galdu apgaismojums: uzziniet, kā Philips var izgaismot jūsu mājas kabinetu

    

   Kad runa ir par virsmas un galda apgaismojumu, jums jāapsver doma par dažādu gaismas avotu apvienošanu. Griestu lampa nodrošina pamata apgaismojumu telpā, kas ir svarīgs jūsu acīm, kā arī novērš nogurumu. Netiešais apgaismojums, piemēram, sienas vai grīdas lampas, rada mājīgu atmosfēru, kas arī ir ļoti svarīga patīkamai darba vietai. Vissvarīgākais no visiem ir tieši galda apgaismojums. Varat izvēlēties galda lampu ar lokāmu statīvu, ko iespējams pielāgot. Ir svarīgi izgaismot pilnīgi visu darba zonu. Izvairieties no ēnām, novietojot galda lampu pretī galvenajai rokai: ja esat labrocis, galda lampa jānovieto kreisajā puse, bet, ja kreilis — tad pretējā. Mūsu lampas ne tikai izgaismo jūsu mājas kabinetu, bet arī kalpo kā dekori: izvēlieties lampas, kas saskan ar jūsu mēbelēm un atbilst jūsu stilam.

   Vislabākais jūsu virsmām un galdiem — visi ieguvumi vienuviet

   5 gadu garantija
   Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
   Gaismas krāsu temperatūra
   Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
   Philips ekonomiskā lampa
   Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
   Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
   Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

   Mājas kabineta apgaismojuma dizains — padomi

   Philips galda lampas video kadrs

   Philips virsmu un galdu apgaismojums: izveidojiet perfektu mājas kabinetu

   Pārbaudes ikona
   Lai izvairītos no ēnām, kamēr lasāt vai rakstāt, novietojiet galda lampu pretējā pusē galvenajai rokai.
   Pārbaudes ikona
   Krāsainas lampas vai regulējamas lampas var palīdzēt koncentrēties darbam. Philips Hue ļauj radīt perfektu atmosfēru, nodrošinot vairāk nekā 16 miljonus krāsu.
   Pārbaudes ikona
   Datora ekrānu nepieciešams sargāt no dienasgaismas stariem un galda lampas stariem — tas palīdz izvairīties no apžilbšanas, kamēr strādājat pie ekrāna.
   Pārbaudes ikona
   Pārliecinieties, ka galda lampa izgaismo visu darba vietu.
   Pārbaudes ikona
   Lasīšanai un rakstīšanai ieteicams apvienot funkcionālu un universālu apgaismojumu, piemēram, regulējams apgaismojums palīdz samazināt acu nogurumu. SceneSwitch nodrošina trīs dažādus apgaismojuma iestatījumus bez aptumšotāja un bez uzstādīšanas.
   Pārbaudes ikona
   Izceliet gleznas, fotogrāfijas vai mēbeles, izmantojot grīdas vai galda lampas. Neatkarīgi no tā, cik lielu spilgtuma intensitāti vēlaties: mūsu regulējamā apgaismojuma spuldzes WarmGlow nodrošina maigu mirdzumu — jo tumšāk tās spīd, jo siltāka kļūst gaisma.
   Philips Hue Phoenix
   galda lampa