Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

   Philips Koridora apgaismojums

   Kādēļ izvēlēties Philips koridora apgaismojumu?

    

   Koridors ir pirmā telpa, ko cilvēki apmeklē jūsu mājās. Pirmais iespaids var nozīmēt daudz, tādēļ ir svarīgi vienmēr nodrošināt siltu un viesmīlīgu atmosfēru. Mēs varam palīdzēt jums atrast labāko koridora apgaismojumu ikvienam dekoram, sākot ar izcilām griestu lampām līdz pat maigām galda un sienas lampām. Skaists, estētisks dizains jūsu koridorā darbojas arī funkcionāli, palīdzot jums un jūsu viesiem ienākt jūsu mājās.

   Philips Hue baltā gaisotne

   Sākuma komplekts

    

   Izmēģiniet Philips Hue baltās gaisotnes sākuma komplektu un jūtieties labāk dabīgi baltā gaismā ikvienā diennakts stundā no saullēkta līdz saulrietam.

   LED logotips
   Pārbaudes ikona
   Uzņemiet enerģiju, koncentrējieties, lasiet un atpūtieties kopā ar gaismu
   Pārbaudes ikona
   Pamostieties līdzās savam personīgajam saullēktam
   Pārbaudes ikona
   Pārvaldiet apgaismojumu pēc saviem ieskatiem
   Philips Hue baltā gaisotne 871869654869

   Funkcionāls koridora apgaismojums — perfektam pirmajam iespaidam

    

   Jūsu izvēli koridora apgaismojumā nosaka dažādi faktori. Atkarībā no jūsu mājas lieluma mainīsies arī koridora izmērs, tādēļ tajā būs apmierināmas citas prasības.

   Kopumā ikvienā koridorā nepieciešams pietiekami spilgts apgaismojums, lai vienmērīgi izgaismotu visu telpu. Šim mērķim īpaši piemērotas ir koridora griestu lampas. Taču atkarībā no koridora lieluma ar to var būt nepietiekami, lai koridoru pilnībā izgaismotu. Netiešs sienu apgaismojums padara telpu komfortablāku un viesmīlīgāku, vienlaikus uzlabojot pirmo iespaidu par jūsu mājām. Lielākas telpas iespējams akcentēt ar prožektoriem, kas palīdz radīt vienmērīgu apgaismojumu un saskatīt, kurp dodaties.

   Vislabākais jūsu koridoram — visi ieguvumi vienuviet

   5 gadu garantija
   Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
   Gaismas krāsu temperatūra
   Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
   Philips ekonomiskā lampa
   Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
   Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
   Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

   Izceliet mājas ieeju ar koridora apgaismojumu

    

   Kad koridorā uzstādīts pamata apgaismojums, ir svarīgi parūpēties arī par patīkamu atmosfēru. Gaismas instalācijas bieži izceļ skaistus, dekoratīvus elementus, kas atrodami lielākos koridoros. Galda lampas uz kumodēm vai bufetēm atgādina siltas, izgaismotas saliņas. Sienu apgaismojums atdzīvina attēlus un skulptūras. Izgaismojiet skapjus, izmantojot nokarenas lampas vai prožektorus, kas uzstādīti, izmantojot stieples, stieņus vai īpašas sistēmas. Apsverot apgaismojuma uzstādīšanu koridorā, kurā atrodami arī spoguļi, ieteicams izvēlēties gaismekļus ar maigu, bezatspugla gaismu. Krāsainas LED lampas var padarīt jūsu koridoru izteiksmīgāku.

   Koridora apgaismojums — padomi

   Philips dzīvojamās istabas video kadrs

   Philips koridora apgaismojums: atrodiet labāko apgaismojumu jūsu koridoram.

   Pārbaudes ikona
   LED lampas vai enerģijas taupīšanas lampas nodrošina gaismu daudzu stundu garumā.
   Pārbaudes ikona
   Krāsains apgaismojums var radīt unikālus akcentus jūsu koridorā. Lietojiet Philips Hue un izvēlieties kādu no 16 miljoniem krāsu.
   Pārbaudes ikona
   Siltai un viesmīlīgai atmosfērai izmantojiet regulējama apgaismojuma lampas. WarmGlow spuldzes nodrošina patīkamu apgaismojumu — jo vairāk tās aptumšojat, jo siltāka ir gaisma.
   Pārbaudes ikona
   Izmantojiet dienasgaismu jūsu koridorā. Koridora lampām jānodrošina augstas kvalitātes krāsu atveide.
   Pārbaudes ikona
   Spilgta gaisma dienas iesākumam, maigi mirdzoša gaisma, ierodoties mājas vēlu vakarā: SceneSwitch nodrošina atbilstošu apgaismojumu ikvienai diennakts stundai bez nepieciešamības veikt aptumšošanu.

   Philips hue baltā gaisotne

   sākuma komplekts

   Philips Hue baltā gaisotne 871869654869