Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

   Pagraba apgaismojums no Philips

   Kādēļ izvēlēties Philips pagraba apgaismojumu?

    

   Kā jūs izmantojat savu pagrabu? Kā veļas mazgāšanas vai uzglabāšanas telpu? Varbūt kā ģimenes atpūtas un hobiju telpu vai kā rotaļu istabu? Pagrabs var kalpot arī kā papildu dzīvojamā istaba. Lai arī kāda būtu tā funkcija, pagrabā, kur neiekļūst dienasgaisma, ir zemi griesti un nav logu, ir nepieciešams īstenot īpašas pagraba apgaismojuma idejas. Mēs varam palīdzēt pārveidot jūsu pagrabu par gaišu telpu ar griestu apgaismojumu, energoefektīvām LED spuldzēm un akcentējošām lampām, kas pagrabā ikvienam liks justies droši un patīkami.

   Philips Hue kustību sensors

   Piederumi

   Lai nodrošinātu ērtības, mieru un enerģijas taupīšanu, pievienojiet kustību sensoru savai Philips Hue sistēmai. Ar akumulatoru un bez vadiem, lai novietotu to jebkurā vietā jūsu mājās. Viegli konfigurēt ar Philips Hue lietotni.
   Pārbaudes ikona
   Savienojiet līdz pat 50 Philips Hue apgaismojuma vienību
   Pārbaudes ikona
   Aktivizē jūsu Hue apgaismojumu, kad konstatēta kustība
   Pārbaudes ikona
   Bez vadiem, lai jūs to varētu novietot jebkurā vietā jūsu mājās
   Philips Hue kustību sensors

   Funkcionāls pagraba apgaismojums — ideāli piemērots veļas istabām un uzglabāšanas telpām

    

   Pagrabi ir multifunkcionālas telpas, ko iespējams izmantot veļas žāvēšanai vai mantu glabāšanai, tādēļ tajos ir nepieciešams labs apgaismojums. Lai nodrošinātu pietiekamu apgaismojumu tumšām telpām, parasti tiek piedāvāts standarta griestu apgaismojums. LED pagraba apgaismojums ir izdevīgs, jo tas ir energoefektīvs, kā arī nodrošina darbu veikšanai svarīgo spilgto apgaismojumu. Lai nodrošinātu, ka uzglabāšanas telpā vienmēr atradīsiet meklēto, jums var noderēt uz sienas stiprināms un piespraužams apgaismojums. Mitruma dēļ uzglabāšanas telpās ir svarīgi uzstādīt mitrumizturīgu apgaismojumu.

    

   Svarīgas pagraba apgaismojuma īpašības:

    

   • Spilgts apgaismojums drošībai darbu veikšanas laikā
   • Izturība
   • Augsta energoefektivitāte
   • Mitrumizturīgs apgaismojums tādām mitrām telpām kā veļas istaba

   Vislabākais jūsu dzīvojamai istabai — visi ieguvumi vienuviet

   5 gadu garantija
   Papildus šīs lampas standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā  5 gadu garantiju LED sistēmām jeb šīs lampas LED modulim un draiverim.
   Gaismas krāsu temperatūra
   Gaismai var būt atšķirīga krāsas temperatūra, ko norāda kelvinos (K). Lampas ar zemu kelvinu vērtību izstaro siltu, vairāk patīkamu gaismu, bet lampas ar augstu kelvinu vērtību izstaro vēsu, enerģisku gaismu. Philips lampas nodrošina silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.
   Philips ekonomiskā lampa
   Salīdzinājumā ar tradicionāliem gaismas avotiem šī Philips enerģiju taupošā lampa saglabā enerģiju, tādējādi ļaujot jums samazināt rēķinus par elektrību un dot savu labumu videi.
   Vidēji 15 gadus ilgs LED lietošanas laiks
   Gaismas avots, kam varat uzticēties. Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbosies līdz pat 15 000 stundu (tie ir 15 gadi, ja lampa ir ieslēgta 3 stundas dienā, veicot 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas ciklu). Ir patīkami apzināties, ka mājās visu laiku ir perfekts apgaismojums, bet jums nav jāuztraucas par spuldzīšu nomaiņu.

   Mājīgs pagraba apgaismojums — ērtai dzīvojamai istabai jūsu pagrabā

    

   Ja vēlaties pārvietot dzīvojamo istabu uz pagrabu, nepieciešams rūpīgi apdomāt apgaismojuma izvēli. Dienasgaismas trūkuma dēļ šajā telpā nepieciešams vairāk apgaismojuma nekā pārējā mājā. Kad uzstādīts griestu apgaismojums, kas padara telpu gaišāku, ieteicams izvietot arī akcentējošus gaismekļus, piemēram, sienu apgaismojumu, stāvlampas vai attēliem, spoguļiem un plauktiem piespraužamus gaismekļus. Tie jo īpaši labi iederas ballītēs, kā arī atpūtas un dzīvojamās istabās. Ja jums nepieciešama iedvesma dzīvojamās telpas gaismekļu izvēlei, noklikšķiniet šeit. Vai vēlaties atvēlēt īpašu vietu pagrabā arī bērniem? Aplūkojiet šeit bērnu guļamistabu apgaismojumu.

   Pagraba apgaismojuma dizains — padomi

   Philips pagraba video kadrs

   Philips pagraba apgaismojums: atrodiet labāko apgaismojumu jūsu pagrabam.

   Pārbaudes ikona
   Izvēlieties mitrumizturīgu apgaismojumu tādām mitrām telpām kā veļas istaba.
   Pārbaudes ikona
   Pārveidojiet pagrabu par izcilu ballīšu telpu ar Philips Hue krāsaino apgaismojumu.
   Pārbaudes ikona
   Pieliekamajos un uzglabāšanas telpās ieteicams izmantot spilgtas griestu lampas.
   Pārbaudes ikona
   Regulējama apgaismojuma lampas radīs perfektu atmosfēru jūsu dzīvojamā istabā. Mūsu WarmGlow spuldzes nodrošina patīkamu apgaismojumu — jo vairāk to aptumšojat, jo siltāka ir gaisma.
   Pārbaudes ikona
   Dzīvojamās istabās, kas izvietotas pagrabā, nepieciešams lielāks apgaismojums, lai tādējādi līdzsvarotu dienasgaismas trūkumu. SceneSwitch piedāvā 3 režīmus — no spilgtas dienasgaismas līdz maigam mirdzumam bez nepieciešamības pēc īpaša aptumšotāja.

   Philips Hue kustību sensors

   Piederumi

   Philips Hue kustību sensors