Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi

  Izstrādājumi

  Produktu katalogs

  Philips piedāvā plašu izstrādājumu klāstu, kas atbilst visām jūsu apgaismojuma vajadzībām. Mūsu izstrādājumu klāstā ietilpst iekštelpu un āra gaismas ķermeņi, lampas, vadīklas un elektronika. Turklāt mēs piedāvājam arī dažādus specializētos izstrādājumus, piemēram, ar saules enerģiju darbināmus gaismas ķermeņus, izgaismotos audumus, automobiļu izstrādājumus, specializēto apgaismojumu un citus izstrādājumus.

   

  Lai uzzinātu, kuri izstrādājumi ir pieejami jūsu atrašanās vietā, lejupielādējiet vietējo izstrādājumu katalogu šeit. Lai iepazītos ar pilnu izstrādājumu klāstu, pārskatiet globālo izstrādājumu katalogu šeit  

  Parastais apgaismojums  

   

   

  Ielu, ēku un māju apgaismošanai tradicionāli tiek izmantota parastā apgaismojuma tehnoloģija. Parasto pagaismojumu rada halogēnlampas, fluorescentās lampas, kompaktās fluorescentās lampas, kompaktās metālhalogēnlampas un kvēlspuldzes.

  LED apgaismojums

   

  LED apgaismojums ir efektīvs, ilgtspējīgs un videi draudzīgs, kā arī viegli vadāms, ļaujot izmantot apgaismojumu gan jaunā, gan tradicionālā veidā.

  Saistītais apgaismojums


   

  “Pateicoties saistītā apgaismojuma risinājumiem, varam piedāvāt ko vairāk par vienkāršu izgaismošanu — tā ir pilnībā digitalizēta pasaule, kurā iesaistīti lietotāji, vietas un ierīces. Apvienojot LED apgaismojumu ar pārdomātām vadīklām, tīkliem, ierīcēm un lietojumprogrammām, mēs varam piedāvāt klientiem plašākas iespējas, ļaujot sasniegt jaunu energoefektivitātes līmeni, radot jaunu apgaismojuma pieredzi un veicinot uzņēmējdarbību.”

   

  Noskatieties video

  Jaunā lietojumprogramma
  Lighting Hub  

   

  Lietojumprogramma Philips Lighting Hub ir lielisks iedvesmas un informācijas avots. Šajā lietojumprogrammā ir ietverti iedvesmojoši projekti, un tā nodrošina pilnīgu profesionālā apgaismojuma portfeli vienuviet.

  Atrodiet tuvāko izplatītāju vai  partneri  Atlasiet vēlamo valsti, lai atrastu tuvāko izplatītāju vai partneri.
  Pasaules kartes skats

  Sazinieties ar mums

   

  Ja jums ir biznesa jautājumi saistībā ar mūsu profesionālajām apgaismojuma sistēmām, lūdzu, izmantojiet šo veidlapu

   

  Izmantojiet mūsu detalizēto veidlapu, lai uzdotu vispusīgus jautājumus