More brands from

Tornado

Spirālveida energotaupīgā spuldze

15 W (70 W), E27, Vēsa dienas gaisma, Neaptumšojams 8727900925845 Atrast līdzīgus produktus
 • Satriecošs spožums un spilgtas krāsas

  8727900925845
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900925845/8727900925845_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  Tornado

  Spirālveida energotaupīgā spuldze

  8727900925845 Atrast līdzīgus produktus

  Philips Tornado energotaupīgās spuldzes nodrošina tūlītēju spožumu un padara krāsas spilgtākas. Pateicoties kompaktajai konstrukcijai, šī ekonomiskā spirālveida spuldze der gandrīz jebkurā vietā, ļaujot taupīt enerģiju un naudu līdz pat 10 gadu ilgumā. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Satriecošs spožums un spilgtas krāsas

Aktīvai, enerģiskai atmosfērai

 • Izcili spoža un efektīva

  Izcili spoža un efektīva

  Lielāks spožums parasti nozīmē lielāku enerģijas patēriņu. Taču, izmantojot Philips energotaupīgās spuldzes, varat baudīt ļoti spožu, uzmundrinošu gaismu, vienlaikus taupot enerģiju un naudu. Tās ir ideāli piemērotas darba apgaismojumam (mājas) birojos un jebkurās citās telpās, kur nepieciešams spožs apgaismojums.

 • Ietaupa līdz pat 80% enerģijas

  Ietaupa līdz pat 80% enerģijas

  Šī spuldze patērē pat par 80% mazāk enerģijas nekā tradicionālie gaismas avoti, palīdzot samazināt elektrības rēķinu un sniegt savu ieguldījumu vides saudzēšanā.

 • Ilgs kalpošanas laiks — darbojas līdz pat 10 gadiem

  Ilgs kalpošanas laiks — darbojas līdz pat 10 gadiem

  Philips energotaupīgās spuldzes ir izstrādātas ilgstošai lietošanai. Tā kā spuldze kalpo līdz pat 10 gadiem, varat neraizēties par biežu spuldžu mainīšanu un biežām izmaksām, taupot enerģiju no gada gadā.

Skatīt visas specifikācijas

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

 • Ir maz ticams, ka saplīsusi spuldze jebkādā veidā varētu ietekmēt jūsu veselību. Ja spuldze saplīst, vēdiniet telpu 30 minūtes un savāciet lauskas, vēlams ar cimdiem. Salieciet tās slēgtā celofāna maisā un nododiet vietējā atkritumu pārstrādes uzņēmumā otrreizējai pārstrādei. Neizmantojiet putekļsūcēju.
 • * Kompaktās luminiscences spuldzes utilizējamas kā speciālie atkritumi un nododamas vietējos atkritumu pārstrādes uzņēmumos otrreizējai pārstrādei. Eiropas apgaismojuma nozare ir izveidojusi infrastruktūru, kura var pārstrādāt merkūriju, citus metālus, stiklu un citus materiālus.