Ierosinājumi

  Spuldze (aptumšojama)

  5 W–40 W, E27, Silti balta, Aptumšošana 8718699669317 Atrast līdzīgus produktus
  • Jo vairāk aptumšojat, jo siltāka ir gaisma.

   8718699669317
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Spuldze (aptumšojama)

   8718699669317 Atrast līdzīgus produktus

   Philips WarmGlow LED spuldzes ļauj aptumšot ikdienas apgaismojumu, radot pieklusinātus tradicionālām spuldzēm raksturīgus toņus. Jo vairāk aptumšojat, jo siltāka gaisma. Tādējādi tās atšķiras no standarta aptumšojamām LED spuldzēm, kuras aptumšošanas laikā vienkārši kļūst mazāk spilgtas. WarmGlow spuldzes tagad ir uzlabotas ar krāsu atveidošanas indeksu 90, kas ir līdzvērtīgs dabiskai gaismai, palīdzot jums izgaismot mājokli tā patiesajās krāsās. Omulīgs vakars dīvānā vai vēlme pēc spilgta dienas sākuma – Philips WarmGlow LED spuldzes izstaro jūsu vajadzībām piemērotāko gaismu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Jo vairāk aptumšojat, jo siltāka ir gaisma.

  Ar EyeComfort gaismekļiem gaisma, kas saudzē jūsu redzi.

  • Radīts jūsu acu komfortam

   Radīts jūsu acu komfortam

   Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

  • Ilgtspējīgas spuldzes - kalpo līdz 15 gadus ilgi

   Ilgtspējīgas spuldzes - kalpo līdz 15 gadus ilgi

   Spuldžu kalpošanas laiks ir līdz 15 000 stundām, tāpēc jūs varat neraizēties par nepieciešamību bieži mainīt spuldzes un vairāk nekā 15 gadus baudīt ideālu apgaismojuma risinājumu.

  • Ietaupa līdz pat 80% enerģijas

   Ietaupa līdz pat 80% enerģijas

   Izmantojiet enerģijas ietaupījumu, ko nodrošina LED gaismas, nezaudējot gaismas kvalitāti. Ietaupiet vairāk nekā 80% elektroenerģijas uzreiz, nomainot esošās kvēlspuldzes vai halogēnspuldzes

  • Aptumšojama līdz siltam mirdzumam

   Izmantojot šo aptumšojamo spuldzi, varat aptumšot apgaismojumu no 2200 K siltas gaismas līdz 2700 K gaismai. Jo lielāks ir aptumšošanas apmērs, jo siltāka gaisma.

  Skatīt visas specifikācijas