Ierosinājumi

  SceneSwitch LED

  Bukko trīskāršais virziena gaismeklis

  Trīs gaismas iestatījumi, Darbojas ar jūsu gaismas slēdzi, Ideāli piemērots noskaņas radīšanai, Maiga LED, acīm tīkama 5060330P0 Atrast līdzīgus produktus
  • Viena lampa. Viens slēdzis. Trīs gaismas iestatījumi.

   50603/30/P0

   SceneSwitch LED

   Bukko trīskāršais virziena gaismeklis

   50603/30/P0 Atrast līdzīgus produktus

   Dažreiz uznāk vēlme mainīt apkārtējo noskaņu atbilstoši savām aktivitātēm. Izmantojot Philips SceneSwitch LED virziena gaismekļus, varat viegli mainīt gaismas iestatījumu ar esošo sienas slēdzi. Nav nepieciešams papildu gaismmainis vai uzstādīšana. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Viena lampa. Viens slēdzis. Trīs gaismas iestatījumi.

  Saderīgs ar esošo sienas gaismas slēdzi

  • Radīts jūsu acu komfortam

   Radīts jūsu acu komfortam

   Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

  • ClickFix vieglā uzstādīšana

   ClickFix vieglā uzstādīšana

   Ērti uzstādiet virziena gaismekli saviem spēkiem. Pateicoties sistēmai ClickFix, nebūs vajadzīga citu palīdzība. Vienkārši piestipriniet kronšteinu pie griestiem, pievienojiet kabeļus un pēc tam vienā paņēmienā ar klikšķi fiksējiet lampu vietā.

  • Mainiet noskaņu, pārslēdzot esošo gaismas slēdzi

   Mainiet telpas noskaņu atbilstoši aktivitātēm. Ar Philips SceneSwitch LED virziena gaismekļiem varat viegli mainīt spilgtu gaismu no spilgtas gaismas uz dabisku gaismu un uz mājīgu, siltu mirdzumu. Nav vajadzīgs gaismmainis vai papildu uzstādīšana. Viss, kas nepieciešams, ir esošais slēdzis.

  • Atiestatiet virziena gaismekli uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem

   Ja tiek izmantotas vairākas SceneSwitch spuldzes un tās nav sinhronizētas, vienkārši pārslēdziet slēdzi (ieslēdziet un izslēdziet vienas sekundes laikā), lai atjaunotu rūpnīcas noklusējuma iestatījumus.

  • Varat automātiski atjaunot iepriekšējo gaismas iestatījumu

   Šim SceneSwitch virziena gaismeklim ir iebūvēta atmiņas mikroshēma, kas saglabā pēdējo gaismas iestatījumu, ja slēdzis ir izslēgts ilgāk par 6 sekundēm. Ja bieži nemaināt savas aktivitātes, apgaismojums pēc ieslēgšanas atkal būs jūsu iecienītajā režīmā.

  • Augsta gaismas atdeve – 1290 lūmeni

   Izgaismojiet savu mājokli ar augstas kvalitātes apgaismojumu

  • Iebūvēts LED apgaismojums

   Šajā virziena gaismeklī ir integrēta augstas kvalitātes LED spuldze, kas nodrošina optimālu gaismas atdevi.

  • 5 gadu garantija jūsu sirdsmieram

   Mūsu virziena gaismekļi ir izstrādāti ilgstošai darbībai. Gatavajam produktam ir pilna 5 gadu garantija, tāpēc varat būt droši, ka katru dienu varēsit izbaudīt ilgdarbīgu, kvalitatīvu apgaismojumu.

  • Tūlītējs spilgtums uzreiz pēc ieslēgšanas

   Ar Philips LED virziena gaismekļiem jums nebūs jāgaida. Tie nodrošina maksimālu spilgtumu uzreiz pēc ieslēgšanas. To kvēlspuldzei līdzīgā silti baltā gaisma nekavējoties rada mājīgu un aicinošu atmosfēru.

  • Jūs varat iegūt augstas kvalitātes LED apgaismojumu un vienlaikus taupīt enerģiju

   LED apgaismojums salīdzinājumā ar tradicionālo apgaismojumu ļauj ietaupīt līdz 80% enerģijas, nodrošinot vienādu gaismas atdevi. Iegādājoties Philips LED lampu vai spuldzi, jūs uzreiz sākat taupīt naudu. Katru reizi, kad aizstāsit kādu gaismas avotu ar LED apgaismojumu, jūs uzreiz pamanīsit ietaupījumus elektrības rēķinā.

  • Ideāls gaismas kūlis akcenta apgaismojumam

   Šis LED virziena gaismeklis ir moderns apgaismojuma risinājums ar platleņķa gaismas atdevi (40 grādi), kas ir piemērots gan akcentēšanas, gan vispārējam apgaismojumam. Tas ir ideāli piemērots virtuves, dzīvojamo istabu un ēdamistabu apgaismošanai.

  • Regulējama virziena gaismekļa galva maksimālai pielāgojamībai

   Regulējamā virziena gaismekļa galva ir paredzēta gaismas novirzīšanai tieši tur, kur tā nepieciešama visvairāk.

  • Spuldzes kalpošanas laiks līdz pat 25 gadiem

   LED apgaismojums kalpo ilgāk, tāpēc nebūs jāuztraucas par nepieciešamību bieži mainīt gaismas avotus. Tas ievērojami mazina atkritumu daudzumu un palīdz ietaupīt ilgtermiņā.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.