More brands from

myLiving Prožektors

DYNA, ruda, gaismas diode 532313216 Atrast līdzīgus produktus
 • Izrotājiet savas mājas ar gaismu

  53231/32/16
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/532313216/532313216_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  Prožektors

  53231/32/16 Atrast līdzīgus produktus

  Brīnišķīga ideja! Šo rotaļīgo LED Dyna piespraužamo prožektoru ar sarkanās krāsas akcentiem var lieliski izmantot uz galda. Bet ne tikai - šis jaudīgais LED prožektors piedāvā universālus risinājumus, un to var novietot gandrīz jebkur. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Izrotājiet savas mājas ar gaismu

 • Augstas kvalitātes LED gaisma

  Augstas kvalitātes LED gaisma

  LED tehnoloģija, kas ietverta šajā Philips spuldzē, ir unikāls Philips radīts risinājums. Spuldze ieslēdzas uzreiz un sniedz optimālu gaismas atdevi, kā arī spilgtas krāsas jūsu mājās.

 • Silta, balta gaisma

  Silta, balta gaisma

  Gaismai var būt atšķirīgas krāsu temperatūras, kas norādītas mērvienībās, ko dēvē par kelviniem (K). Spuldzes ar mazāku kelvinu vērtību rada siltu, omulīgāku apgaismojumu, bet spuldzes ar lielāku kelvinu vērtību rada vēsu, enerģiskāku apgaismojumu. Šī Philips lampa izstaro siltu, baltu gaismu mājīgai atmosfērai.

 • Regulējama gaismekļa galva

  Regulējama gaismekļa galva

  Virziet gaismu turp, kur to visvairāk vēlaties, vienkārši noregulējot, pagriežot vai noliecot gaismekļa galviņu.

 • Enerģijas taupīšana

  Enerģijas taupīšana

  Šī Philips energoefektīvā lampa ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

 • Ilgs kalpošanas laiks līdz 15 gadiem

  Ilgs kalpošanas laiks līdz 15 gadiem

  Uzticams gaismas avots. Šajā Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbojas līdz 15 000 stundas (līdzvērtīgi 15 gadiem vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir tik patīkami apzināties, ka nevajag uztraukties par apkopi vai spuldžu maiņu, izbaudot perfektu apgaismojumu savās mājās.

 • Iesl./izsl. slēdzis uz vada

  Iesl./izsl. slēdzis uz vada

  Jūs ērti varat ieslēgt un izslēgt gaismu, izmantojot uz vada izvietoto slēdzi.

 • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

  Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

  Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

 • Radiet stilīgu un mājīgu atmosfēru

  Šis gaismeklis izstrādāts, vadoties pēc mūsdienīgas gaumes izjūtas, tendencēm un dzīvesstiliem, lai neuzkrītoši iederētos jūsu interjerā un radītu mājīgu atmosfēru, ko vienmēr esat vēlējies.

 • Ideāls apgaismojums, lai relaksētos un socializētos

  Viesistaba ir jebkura mājokļa sirds - vieta, kur ģimenes sanāk kopā, lai atpūstos un viesi - lai socializētos. Jūsu viesistabas un guļamistabas apgaismojumam jābūt viegli pielāgojamam dažādām situācijām dienas gaitā. Pārdomāts dažādu gaismas avotu izvietojums un eksperimenti ar gaismas slāņiem ļauj radīt telpas sajūtu un piešķirt istabai siltu un mājīgu noskaņu.

Skatīt visas specifikācijas

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.