More brands from

myLiving Prožektors

RIVANO, Balts, gaismas diode 5061131P0 Atrast līdzīgus produktus
 • Patīkams un acis saudzējošs LED apgaismojums

  50611/31/P0

  Prožektors

  50611/31/P0 Atrast līdzīgus produktus

  Philips Rivano LED prožektors nav radīts tikai tam, lai skaisti iederētos jūsu mājas dizainā. Tas izgaismo visu telpu ar iebūvētu LED lampu, kas radīta, lai saudzētu jūsu acis. Apgaismojums, kas patiesi saudzē acis. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Patīkams un acis saudzējošs LED apgaismojums

 • Radīts jūsu acu komfortam*

  Radīts jūsu acu komfortam*

  Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

 • Integrēts LED apgaismojums

  Šajā prožektorā ir integrēta augstas kvalitātes LED spuldze, kas nodrošina optimālu gaismas atdevi.

 • Augsta gaismas atdeve – 430 lūmeni

  Izgaismojiet savu mājokli ar augstas kvalitātes apgaismojumu

 • 5 gadu garantija jūsu sirdsmieram

  Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

 • Ilgizturīgs augstas kvalitātes materiāls

  Šis prožektors ir izgatavots no ilgizturīga augstas kvalitātes materiāla ar nevainojamu pēcapstrādi. Šādi mēs spējam piedāvāt izturīgu un uzticamu izstrādājumu, kas gadiem ilgi uzlabos atmosfēru jūsu mājās un uzgaismos tās.

 • Silti balta gaisma rada patīkamu atmosfēru

  Gaismai var būt atšķirīgas krāsu temperatūras, un uz to norāda īpaša mērvienība: kelvins (K). Spuldzes ar mazāku kelvinu vērtību rada siltu, omulīgu apgaismojumu, bet spuldzes ar lielāku kelvinu vērtību rada vēsu, enerģiskāku apgaismojumu.

 • Jūs varat iegūt augstas kvalitātes LED apgaismojumu un vienlaikus taupīt enerģiju

  LED apgaismojums salīdzinājumā ar tradicionālo apgaismojumu ļauj ietaupīt līdz 80% enerģijas, nodrošinot vienādu gaismas atdevi. Iegādājoties Philips LED lampu vai spuldzi, jūs uzreiz sākat taupīt naudu. Katru reizi, kad aizstāsit kādu gaismekli ar LED apgaismojumu, jūs uzreiz pamanīsit ietaupījumus elektrības rēķinā.

 • Lampu kalpošanas ilgums līdz pat 20 gadiem

  LED apgaismojums kalpo ilgāk, tāpēc nebūs jāuztraucas par nepieciešamību bieži mainīt gaismekļus. Tas ievērojami mazina atkritumu daudzumu un palīdz ietaupīt ilgtermiņā.

 • Maksimāls spilgtums uzreiz pēc ieslēgšanas

  Ar Philips LED prožektoriem jums nebūs jāgaida. Tie nodrošina maksimālu spilgtumu uzreiz pēc ieslēgšanas. To kvēlspuldzei līdzīgā silti baltā gaisma nekavējoties rada mājīgu un aicinošu atmosfēru.

 • Perfekts gaismas kūlis virzītam apgaismojumam

  Šis LED prožektors ir mūsdienīgs apgaismojums ar gaismas izvadi ierasti platā leņķī (40 grādi), kas ir piemērots gan akcentēšanas, gan vispārējam apgaismojumam. Tas ir ideāli piemērots virtuves, dzīvojamo istabu un ēdamistabu apgaismošanai.

 • Regulējama prožektora galva maksimālai daudzveidībai

  Regulējamā prožektora galva ir paredzēta gaismas novirzīšanai tieši tur, kur tā nepieciešama visvairāk.

Skatīt visas specifikācijas
 • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgoņu, strobēšanu un citiem acu komforta parametriem, kā arī produkta informāciju skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.