More brands from

myLiving Prožektors

BUKKO, melns, gaismas diode 5060330P0 Atrast līdzīgus produktus
 • Viens lukturis. Viens slēdzis. Trīs gaismas iestatījumi

  50603/30/P0

  Prožektors

  50603/30/P0 Atrast līdzīgus produktus

  Dažreiz uznāk vēlme mainīt apkārtējo noskaņu atbilstoši savām aktivitātēm. Izmantojot Philips SceneSwitch LED prožektorus, varat viegli mainīt apgaismojuma iestatījumu ar esošo sienas slēdzi. Nav nepieciešams papildu reostats vai uzstādīšana. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Viens lukturis. Viens slēdzis. Trīs gaismas iestatījumi

Saderīgs ar esošo sienas gaismas slēdzi

 • Radīts jūsu acu komfortam*

  Radīts jūsu acu komfortam*

  Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

 • ClickFix vieglā uzstādīšana

  ClickFix vieglā uzstādīšana

  Ērti uzstādiet prožektoru saviem spēkiem. Pateicoties sistēmai ClickFix, nebūs vajadzīga citu palīdzība. Vienkārši piestipriniet kronšteinu pie griestiem, pievienojiet kabeļus un pēc tam vienā paņēmienā ar klikšķi fiksējiet lampu vietā.

 • Mainiet noskaņu, pārslēdzot esošo gaismas slēdzi

  Mainiet telpas noskaņu atbilstoši aktivitātēm. Ar Philips SceneSwitch LED prožektoriem varat viegli mainīt spilgtu gaismu uz dabisku gaismu vai mājīgi siltu gaismu. Nav vajadzīgs reostats vai papildu uzstādīšana. Viss, kas nepieciešams, ir esošais slēdzis.

 • Atiestatiet prožektoru uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem

  Ja tiek izmantotas vairākas SceneSwitch spuldzes un tās nav sinhronizētas, vienkārši pārslēdziet slēdzi (ieslēdziet un izslēdziet vienas sekundes laikā), lai atjaunotu rūpnīcas noklusējuma iestatījumus.

 • Varat automātiski atjaunot iepriekšējo gaismas iestatījumu

  Šim SceneSwitch prožektoram ir iebūvēta atmiņas mikroshēma, kas saglabā pēdējo gaismas iestatījumu, ja slēdzis ir izslēgts ilgāk par 6 sekundēm. Ja bieži nemaināt savas aktivitātes, apgaismojums pēc ieslēgšanas atkal būs jūsu iecienītajā režīmā.

 • Augsta gaismas atdeve – 1290 lūmeni

  Izgaismojiet savu mājokli ar augstas kvalitātes apgaismojumu

 • Integrēts LED apgaismojums

  Šajā prožektorā ir integrēta augstas kvalitātes LED spuldze, kas nodrošina optimālu gaismas atdevi.

 • 5 gadu garantija jūsu sirdsmieram

  Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

 • Maksimāls spilgtums uzreiz pēc ieslēgšanas

  Ar Philips LED prožektoriem jums nebūs jāgaida. Tie nodrošina maksimālu spilgtumu uzreiz pēc ieslēgšanas. To kvēlspuldzei līdzīgā silti baltā gaisma nekavējoties rada mājīgu un aicinošu atmosfēru.

 • Jūs varat iegūt augstas kvalitātes LED apgaismojumu un vienlaikus taupīt enerģiju

  LED apgaismojums salīdzinājumā ar tradicionālo apgaismojumu ļauj ietaupīt līdz 80% enerģijas, nodrošinot vienādu gaismas atdevi. Iegādājoties Philips LED lampu vai spuldzi, jūs uzreiz sākat taupīt naudu. Katru reizi, kad aizstāsit kādu gaismekli ar LED apgaismojumu, jūs uzreiz pamanīsit ietaupījumus elektrības rēķinā.

 • Perfekts gaismas kūlis virzītam apgaismojumam

  Šis LED prožektors ir mūsdienīgs apgaismojums ar gaismas izvadi ierasti platā leņķī (40 grādi), kas ir piemērots gan akcentēšanas, gan vispārējam apgaismojumam. Tas ir ideāli piemērots virtuves, dzīvojamo istabu un ēdamistabu apgaismošanai.

 • Regulējama prožektora galva maksimālai daudzveidībai

  Regulējamā prožektora galva ir paredzēta gaismas novirzīšanai tieši tur, kur tā nepieciešama visvairāk.

 • Lampu kalpošanas ilgums līdz pat 25 gadiem

  LED apgaismojums kalpo ilgāk, tāpēc nebūs jāuztraucas par nepieciešamību bieži mainīt gaismekļus. Tas ievērojami mazina atkritumu daudzumu un palīdz ietaupīt ilgtermiņā.

Skatīt visas specifikācijas