More brands from

myLiving Iekārtais gaismeklis

Rimu, hroma 402281116 Atrast līdzīgus produktus
 • Izrotājiet savas mājas ar gaismu

  40228/11/16

  Iekārtais gaismeklis

  40228/11/16 Atrast līdzīgus produktus

  Philips myLiving Rimu puslodes veida hromētais iekārtais gaismeklis ir lielisks viesistabas dekors. Kvalitatīvā metāla apdare izceļ silto, balto mirdzumu, ko rada ekoloģiskā spuldze, radot komfortu mājās. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Izrotājiet savas mājas ar gaismu

 • Silta, balta gaisma

  Silta, balta gaisma

  Gaismai var būt atšķirīgas krāsu temperatūras, kas norādītas mērvienībās, ko dēvē par kelviniem (K). Spuldzes ar mazāku kelvinu vērtību rada siltu, omulīgāku apgaismojumu, bet spuldzes ar lielāku kelvinu vērtību rada vēsu, enerģiskāku apgaismojumu. Šī Philips lampa izstaro siltu, baltu gaismu mājīgai atmosfērai.

 • Vienmēr iekļauta Philips spuldze

  Vienmēr iekļauta Philips spuldze

  Iepakojumā iekļautas augstas kvalitātes Philips spuldzes, lai iegūtu vislabāko gaismas efektu.

 • Ar slēdzi regulējama gaismas intensitāte

  Ar slēdzi regulējama gaismas intensitāte

  Pielāgojiet šī Philips gaismekļa gaismas intensitāti ar reostata slēdzi (nav ietverts). Tas padara šo gaismu ideāli piemērotu atmosfēras radīšanai jebkurai dzīves situācijai, piemēram, smalkām vakariņām divatā vai atpūtai kopā ar ģimeni un draugiem viesistabā.

 • Enerģijas taupīšana

  Enerģijas taupīšana

  Šī Philips energoefektīvā lampa ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

 • Iekaramā gaismekļa augstumu var viegli regulēt

  Šis Philips iekaramais gaismeklis tiek piegādāts ar gariem vadiem, lai nodrošinātu maksimālu elastību uzstādīšanas laikā un vēlāk. Izvēlieties ideālo augstumu pēc savām vajadzībām.

Skatīt visas specifikācijas