Ierosinājumi

  myLiving

  Griestu lampa

  CL505, Balts, RF aptumšošana 8718699680954 Atrast līdzīgus produktus
  • Ērti iestatiet vēlamo apgaismojumu

   8718699680954

   myLiving

   Griestu lampa

   8718699680954 Atrast līdzīgus produktus

   Radiet piemēroto gaisotni katru reizi. Veicot tikai dažus tālvadības pults klikšķus, jūs varat ērti izvēlēties kādu no daudziem Philips LED universālā griestu gaismekļa gaismas iestatījumiem, lai pielāgotu apgaismojumu pašreizējai gaisotnei. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Ērti iestatiet vēlamo apgaismojumu

  EyeComfort – gaisma, kas saudzē jūsu redzi.

  • EyeComfort — acīm tīkams apgaismojums

   Sliktas kvalitātes apgaismojums var veicināt acu nogurumu. Daudzi no mums uzturas iekštelpās, tādēļ ir īpaši svarīgi nodrošināt savās mājās atbilstošu apgaismojumu. Mūsu izstrādājumiem tiek piemēroti strikti pārbaudes kritēriji, tostarp attiecībā uz mirgoņu, stroboskopisko efektu, atspulgu, krāsu atveidi un krāsas maiņas efektu, lai nodrošinātu to atbilstību EyeComfort prasībām. Philips LED spuldzes ne tikai izstaro patīkamu gaismu, bet arī saglabā to visā darbmūža laikā, tādējādi vismaz desmit gadus nodrošinot nemainīgu gaismas kvalitāti, izstarošanu un krāsas. Izmantojiet acīm tīkamu apgaismojumu. Jūsu acis jums par to pateiksies.

  • Ilgs kalpošanas laiks – līdz 15 000 stundām

   Philips LED tehnoloģija pagarina izstrādājuma kalpošanas laiku līdz 15 000 stundām.

  • Darbojas ar reostatu

   Ļauj mainīt noskaņu, samazinot LED spilgtuma līmeņus no spilgti baltas gaismas līdz mājīgi dzeltenai — gluži kā tradicionālajām lampām.

  • SceneSwitch krāsu maiņa

   SceneSwitch krāsu maiņa ļauj mainīt mājas dzīvojamās telpas kopējo noskaņu. Saglabājiet koncentrēšanās spēju ar vēsu dienas gaismu, uzlabojiet produktivitāti ar vēsu baltu gaismu un atpūtieties ar siltu baltu gaismu. Īsāk sakot, klienti var kontrolēt apgaismojumu savās mājās, atkarībā no ikdienas kārtības.

  • Vienmērīga gaismas izkliedēšana

   Gaisma spīdēs telpās vienmērīgi un vienādi.

  • 4 priekšiestatītie apgaismojuma režīmi

   Izbaudiet dažādu atmosfēru, ērti izmantojot priekšiestatītus apgaismojuma režīmus ikvienam gadījumam.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.