Ierosinājumi

  myGarden

  Sienas lampa

  Petronia, antracīta, LED 1739493P0 Atrast līdzīgus produktus
  • Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

   17394/93/P0

   myGarden

   Sienas lampa

   17394/93/P0 Atrast līdzīgus produktus

   Philips Petronia LED āra lampa ir izgatavota no augstvērtīga, izturīga alumīnija antracīta krāsā. Konstrukcija ir piemērota piestiprināšanai gan pie sienas, gan pie griestiem. Lampa izstaro spēcīgu izkliedētu gaismu siltā, baltā tonī, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt savu āra telpu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

  • Lielas jaudas gaismas diode

   Lielas jaudas gaismas diode

   Philips āra apgaismojumā tiek izmantota jaunākā augstākās klases LED tehnoloģija. Tas sniedz spēcīgu gaismas atdevi un augstu gaismas kvalitāti, kā arī ilgu kalpošanas laiku.

  • Enerģijas taupīšana

   Enerģijas taupīšana

   Šis Philips gaismeklis ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

  • Izmantošanai ārā

   Izmantošanai ārā

   Šī Philips āra lampa ir īpaši izstrādāta mitrai ārpustelpu videi, un tai ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP44: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos. Tas ir izplatīts gaismeklis, lieliski piemērots vispārīgam lietojumam pagalmā.

  • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

  • Ilgs kalpošanas laiks — līdz 25 gadiem

   Ilgs kalpošanas laiks — līdz 25 gadiem

   Šis ir uzticams gaismas avots. LED spuldze, kas iekļauta šīs Philips LED lampas komplektā, darbojas līdz 10 000 stundām (līdzvērtīgi 10 gadiem, vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir patīkami apzināties, ka nav jāraizējas par apkopi vai spuldžu nomaiņu, izbaudot perfektu apkārtējo gaismu savās mājās.

  • Augstas kvalitātes alumīnijs un augstvērtīgi mākslīgie materiāli

   Šis Philips gaismeklis ir izgatavots tieši ārpustelpu apgaismojumam. Tas ir izturīgs un paredzēts ilgstošai darbībai, tāpēc šis gaismeklis izgaismos jūsu dārzu katru nakti. Tas izgatavots no augstas kvalitātes lieta alumīnija un augstvērtīgas sintētikas.

  Skatīt visas specifikācijas