Ierosinājumi
  • Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

   17380/30/PN

   myGarden

   Sienas lampa

   17380/30/PN Atrast līdzīgus produktus

   Philips Astilbe alumīnija sienas laterna piešķir jūsu sienai stilu un spēka gaisotni. Tā izkliedē gaismu četros virzienos, efektīgi izgaismojot visu sienu. Jums atliek tikai priecāties par dārza patīkamo atmosfēru. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

  • Izmantošanai ārā

   Izmantošanai ārā

   Šī Philips āra lampa ir īpaši izstrādāta mitrai ārpustelpu videi, un tai ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP44: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos. Tas ir izplatīts gaismeklis, lieliski piemērots vispārīgam lietojumam pagalmā.

  • Augstas kvalitātes alumīnijs un augstvērtīgi mākslīgie materiāli

   Šis Philips gaismeklis ir izgatavots tieši ārpustelpu apgaismojumam. Tas ir izturīgs un paredzēts ilgstošai darbībai, tāpēc šis gaismeklis izgaismos jūsu dārzu katru nakti. Tas izgatavots no augstas kvalitātes lieta alumīnija un augstvērtīgas sintētikas.

  • Radiet stilīgu un mājīgu atmosfēru

   Šī āra sienas lampa ir izstrādāta, vadoties pēc mūsdienīgām tendencēm un dzīvesstiliem, lai neuzkrītoši iederētos jūsu pagalmā un radītu lielisku atmosfēru.

  Skatīt visas specifikācijas