Ierosinājumi
  • Radiet lieliskus atpūtas brīžus ārpus telpām

   01643/30/PN

   myGarden

   Sienas lampa

   01643/30/PN Atrast līdzīgus produktus

   Ienesiet savā pagalmā retro stilu ar šo melno Philips myGarden sienas laternu. Retro dizains ļaus izbaudīt atpūtu ārpus telpām ar stilu. Augstvērtīgie materiāli ar melno apdari lieliski saskanēs ar jūsu personīgo stilu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Radiet lieliskus atpūtas brīžus ārpus telpām

  Komplekts melnā krāsā retro izskatam

  • Izmantošanai ārā

   Izmantošanai ārā

   Šī Philips āra lampa ir īpaši izstrādāta mitrai ārpustelpu videi, un tai ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP44: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos. Tas ir izplatīts gaismeklis, lieliski piemērots vispārīgam lietojumam pagalmā.

  • Radiet stilīgu un mājīgu atmosfēru

   Šī āra sienas lampa ir izstrādāta, vadoties pēc mūsdienīgām tendencēm un dzīvesstiliem, lai neuzkrītoši iederētos jūsu pagalmā un radītu lielisku atmosfēru.

  • Augstas kvalitātes materiāli

   Šī Philips āra lampa ir izgatavota no ilgizturīga augstas kvalitātes materiāla ar nevainojamu pēcapstrādi. Šādi mēs spējam piedāvāt uzticamu un ilgizturīgu apgaismes izstrādājumu, kas ir noturīgs pret koroziju un krāsas maiņu jebkuros laikapstākļos.

  Skatīt visas specifikācijas