More brands from

  myGarden

  Pjedestāla/postamenta

  Bustan 4000 K, antracīta, LED 1648693P3 Atrast līdzīgus produktus
  • Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

   16486/93/P3

   myGarden

   Pjedestāla/postamenta

   16486/93/P3 Atrast līdzīgus produktus

   Brīnišķīgs L formas gaismeklis. Philips Bustan minimālisma stila gaismas stabs no augstākās kvalitātes alumīnija antracīta pelēkā krāsā izstaro izkliedētu spilgtu LED apgaismojumu, kas lieliski piemērota taciņām vai terasei. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Izbaudiet brīnišķīgu dārza apgaismojumu

  • Enerģijas taupīšana

   Enerģijas taupīšana

   Šis Philips gaismeklis ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

  • Izmantošanai ārā

   Izmantošanai ārā

   Šī Philips āra lampa ir īpaši izstrādāta mitrai ārpustelpu videi, un tai ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP44: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos. Tas ir izplatīts gaismeklis, lieliski piemērots vispārīgam lietojumam pagalmā.

  • Vienkārša uzstādīšana

   Vienkārša uzstādīšana

   Gaismekļu uzstādīšana dažreiz var būt visai sarežģīta, taču ar Philips āra lampām varat būt drošs, ka ir pievērsta liela uzmanība šī procesa vienkāršošanai. Šis raksts tiek nodrošināts kopā ar sešstaru zvaigznes tipa atslēgu, ko izmantot uzstādīšanas laikā.

  • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

  • Ilgs kalpošanas laiks līdz 30 gadiem

   Ilgs kalpošanas laiks līdz 30 gadiem

   Uzticams gaismas avots. Šajā Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbojas līdz 30 000 stundas (līdzvērtīgi 30 gadiem vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir tik patīkami apzināties, ka nevajag uztraukties par apkopi vai spuldžu maiņu, izbaudot perfektu apkārtējo gaismu savās mājās.

  • Ar gaismmaiņa slēdzi regulējama gaismas intensitāte

   Ar gaismmaiņa slēdzi regulējama gaismas intensitāte

   Pielāgojiet šī Philips gaismekļa gaismas intensitāti ar gaismmaiņa slēdzi (nav iekļauts). Tas padara šo gaismu ideāli piemērotu atmosfēras radīšanai jebkurai dzīves situācijai, piemēram, smalkām vakariņām divatā vai atpūtai kopā ar ģimeni un draugiem viesistabā.

  • Augstas kvalitātes alumīnijs un augstvērtīgi mākslīgie materiāli

   Šis Philips gaismeklis ir izgatavots tieši ārpustelpu apgaismojumam. Tas ir izturīgs un paredzēts ilgstošai darbībai, tāpēc šis gaismeklis izgaismos jūsu dārzu katru nakti. Tas izgatavots no augstas kvalitātes lieta alumīnija un augstvērtīgas sintētikas.

  • Augstas kvalitātes LED apgaismojums

   LED spuldze, kas iekļauta šīs Philips lampas komplektā, ir unikāls Philips radīts risinājums. Spuldze ieslēdzas uzreiz, un jūsu mājās sniedz optimālu gaismas atdevi, kā arī košas krāsas.

  Skatīt visas specifikācijas