Ierosinājumi

  myBathroom

  Virziena gaismeklis

  Resort, hroma, LED 3417311P0 Atrast līdzīgus produktus
  • Atsvaidziniet telpu ar skaistu, dabisku gaismu

   34173/11/P0

   myBathroom

   Virziena gaismeklis

   34173/11/P0 Atrast līdzīgus produktus

   Jūsu āda nekad nav izskatījusies tik gluda kā Philips myBathroom griestu gaismekļa Resort gaismā. Šis gaismeklis precīzi atspoguļo ādas toni, jo tā kvalitatīvā LED spuldze izstaro spilgtu gaismu caur stikla izkliedētāju. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Atsvaidziniet telpu ar skaistu, dabisku gaismu

  • Dabiska ādas krāsa augstas kvalitātes apgaismojumā

   Dabiska ādas krāsa augstas kvalitātes apgaismojumā

   Šis Philips vannasistabas gaismeklis atstaro krāsas dabiski un precīzi. Tieši tāpat kā saules gaisma.

  • Augstas kvalitātes LED apgaismojums

   Augstas kvalitātes LED apgaismojums

   LED tehnoloģija, kas ietverta šajā Philips spuldzē, ir unikāls Philips radīts risinājums. Spuldze ieslēdzas uzreiz un sniedz optimālu gaismas atdevi, kā arī košas krāsas jūsu mājās.

  • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

  • IP44, lieliski piemērots lietošanai vannasistabā

   IP44, lieliski piemērots lietošanai vannasistabā

   Šis Philips vannasistabas gaismeklis ir īpaši izstrādāts mitrai videi. Tas ir rūpīgi testēts, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi cipari: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs - uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim vannasistabas gaismeklim ir IP44 līmenis: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos un ir ideāli piemērots lietošanai vannasistabā.

  • Ilgs kalpošanas laiks līdz 15 gadiem

   Ilgs kalpošanas laiks līdz 15 gadiem

   Uzticams gaismas avots. Šajā Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbojas līdz 15 000 stundas (līdzvērtīgi 15 gadiem vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir tik patīkami apzināties, ka nevajag uztraukties par apkopi vai spuldžu maiņu, izbaudot perfektu apkārtējo gaismu savās mājās.

  • Silti balta gaisma

   Silti balta gaisma

   Gaismai var būt atšķirīgas krāsu temperatūras, kas norādītas mērvienībās, ko dēvē par kelviniem (K). Spuldzes ar mazāku kelvinu vērtību rada siltu, omulīgāku apgaismojumu, bet spuldzes ar lielāku kelvinu vērtību rada vēsu, enerģiskāku apgaismojumu. Šī Philips lampa izstaro silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.

  • Darbojas ar reostatu

   Pielāgojiet šī Philips gaismekļa gaismas intensitāti, izmantojot gaismmaiņa slēdzi (nav iekļauts). Tādējādi ir viegli pielāgot vannasistabas apgaismojumu, lai tas atbilstu jūsu prasībām.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.