Ierosinājumi

  myBathroom

  Griestu lampa

  Seru, Balts, LED 320653116 Atrast līdzīgus produktus
  • Atsvaidziniet telpu ar skaistu, dabisku gaismu

   32065/31/16

   myBathroom

   Griestu lampa

   32065/31/16 Atrast līdzīgus produktus

   Philips myBathroom Seru griestu gaismeklis izstaro siltu baltu gaismu. Šis gaismeklis precīzi atspoguļo ādas toni, jo tā kvalitatīvais LED apgaismojums izstaro spilgtu gaismu caur stikla izkliedētāju. Radiet relaksējošu atmosfēru, izmantojot sienas gaismmaini. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Atsvaidziniet telpu ar skaistu, dabisku gaismu

  • Dabiska ādas krāsa augstas kvalitātes apgaismojumā

   Dabiska ādas krāsa augstas kvalitātes apgaismojumā

   Šis Philips vannasistabas gaismeklis atstaro krāsas dabiski un precīzi. Tieši tāpat kā saules gaisma.

  • Augstas kvalitātes LED apgaismojums

   Augstas kvalitātes LED apgaismojums

   LED tehnoloģija, kas ietverta šajā Philips spuldzē, ir unikāls Philips radīts risinājums. Spuldze ieslēdzas uzreiz un sniedz optimālu gaismas atdevi, kā arī košas krāsas jūsu mājās.

  • Silti balta gaisma

   Silti balta gaisma

   Gaismai var būt atšķirīgas krāsu temperatūras, kas norādītas mērvienībās, ko dēvē par kelviniem (K). Spuldzes ar mazāku kelvinu vērtību rada siltu, omulīgāku apgaismojumu, bet spuldzes ar lielāku kelvinu vērtību rada vēsu, enerģiskāku apgaismojumu. Šī Philips lampa izstaro silti baltu gaismu mājīgai atmosfērai.

  • Ar gaismmaiņa slēdzi regulējama gaismas intensitāte

   Ar gaismmaiņa slēdzi regulējama gaismas intensitāte

   Pielāgojiet Philips LED gaismas intensitāti ar gaismmaiņa slēdzi (nav iekļauts). Tas padara šo gaismu ideāli piemērotu atmosfēras radīšanai jebkurai dzīves situācijai, piemēram, smalkām vakariņām divatā vai atpūtai kopā ar ģimeni un draugiem viesistabā. Philips ir pārbaudījis lielu skaitu sienas slēdžu, kas ir apstiprināti kā saderīgi ar mūsu LED apgaismojumu. Saderīgo gaismmaiņu slēdžu saraksts ir pieejams lejupielāžu un atbalsta sadaļā.

  • Enerģijas taupīšana

   Enerģijas taupīšana

   Šī Philips energoefektīvā lampa ietaupa enerģiju salīdzinājumā ar parastajiem gaismas avotiem, palīdzot ietaupīt līdzekļus par elektrības rēķinu un saglabāt vidi.

  • IP44, lieliski piemērots lietošanai vannasistabā

   IP44, lieliski piemērots lietošanai vannasistabā

   Šis Philips vannasistabas gaismeklis ir īpaši izstrādāts mitrai videi. Tas ir rūpīgi testēts, lai nodrošinātu ūdensizturību. IP pakāpi raksturo divi cipari: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs - uz aizsardzības līmeni pret ūdeni. Šim vannasistabas gaismeklim ir IP44 līmenis: tas ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos un ir ideāli piemērots lietošanai vannasistabā.

  • Ilgs kalpošanas laiks līdz 15 gadiem

   Ilgs kalpošanas laiks līdz 15 gadiem

   Uzticams gaismas avots. Šajā Philips LED lampā iebūvētās LED spuldzes darbojas līdz 15 000 stundas (līdzvērtīgi 15 gadiem vidēji lietojot 3 stundas dienā ar vismaz 13 000 ieslēgšanas/izslēgšanas cikliem). Ir tik patīkami apzināties, ka nevajag uztraukties par apkopi vai spuldžu maiņu, izbaudot perfektu apkārtējo gaismu savās mājās.

  • Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED modulim un draiverim

   Papildus standarta 2 gadu garantijai Philips piedāvā 5 gadu garantiju LED sistēmai, ietverot šīs lampas LED moduli un draiveri.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.