Ierosinājumi

  LED

  Svece

  2, 3 W (14 W), E14, Liesma, Neaptumšojams 8718696767450 Atrast līdzīgus produktus
  • Radīts, lai būtu redzams

   8718696767450
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   LED

   Svece

   8718696767450 Atrast līdzīgus produktus

   Iepazīstinām ar Philips Vintage LED lampu saimi — kolekciju, kas atgādina pazīstamās kvēlspuldzes. Tās izceļas, kad tiek lietotas kā dizaina šedevrs, pievienojot nostalģiju jūsu interjeram. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Radīts, lai būtu redzams

  Izskatās lieliski izslēgts un ieslēgts

  • Īpaši silta gaisma

   Īpaši silta gaisma

   Šai spuldzei ir 2000 K krāsas temperatūra, kas veido īpaši mierpilnu noskaņu un draudzīgu atmosfēru. Tas ir ideāls risinājums mājokļa apgaismojumam.

  • Ilgtspējīgas spuldzes — kalpo līdz 15 gadus ilgi

   Ilgtspējīgas spuldzes — kalpo līdz 15 gadus ilgi

   Spuldžu kalpošanas laiks ir līdz 15 000 stundām, tāpēc jūs varat neraizēties par nepieciešamību bieži mainīt spuldzes un vairāk nekā 15 gadus baudīt ideālu apgaismojuma risinājumu.

  • Samazina izmaksas, saudzē dabas resursus

   Samazina izmaksas, saudzē dabas resursus

   LED tehnoloģija ietaupa līdz 80 % enerģijas salīdzinājumā ar standarta spuldzēm. Tādēļ tā ir izdevīga un gadu no gada ietaupa jums naudu. Tā palīdz arī saudzēt apkārtējo vidi.

  • Radīts jūsu acu komfortam

   Radīts jūsu acu komfortam

   Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

  • Retro stils, mūsdienīga LED tehnoloģija

   LED Classic spuldzēs tiek izmantota standarta LED energotaupības tehnoloģija. Tagad varat lietot šo retro stila spuldzi ar mūsdienīgāko tehnoloģiju, kas sakombinēta ar veclaicīgu dizainu.

  • Standarta kvēlspuldzēm līdzīga forma un izmērs

   Šī enerģiju taupošā LED spuldze ar pievilcīgu dizainu un ierastu formu ir ideāls ilgtspējīgs aizvietotājs standarta kvēlspuldzēm.

  • Vads

   Philips spuldzes var kombinēt ar kādu no Philips vadiem, lai radītu iekštelpu apgaismojuma pabeigtību un piešķirtu dzīvojamajām telpām viegli industriālo izskatu.

  • Vintage produktu klāsts

   Philips Vintage kolekcijā ir pieejamas īpaši lielas spuldzes, sveču formas spuldzes un citas pazīstamas konstrukcijas, lai nodrošinātu nemanāmu saplūšanu ar jūsu telpu.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.