Ierosinājumi

  LED

  Spuldze

  7, 3 W–100 W, E27 8719514435636 Atrast līdzīgus produktus
  • Spilgts LED apgaismojums ar izcilu gaismas kvalitāti

   8719514435636
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   LED

   Spuldze

   8719514435636 Atrast līdzīgus produktus

   Philips LED spuldzes nodrošina brīnišķīgu, silti baltu gaismu, neparasti ilgu kalpošanas laiku un ievērojamu enerģijas ietaupījumu. Ar vienkāršu un elegantu dizainu šī spuldze ir ideāls aizvietotājs bezkrāsas kvēlspuldzēm. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Spilgts LED apgaismojums ar izcilu gaismas kvalitāti

  Radiet siltu, aicinošu gaisotni

  • Radīts jūsu acu komfortam

   Radīts jūsu acu komfortam

   Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

  • Klasiskā stikla LED

   Izskats, ko tu mīli un veiktspēja, ko tu sagaidi. Klasisks matētā stikla dizains, kas reproducē tradicionālo spuldžu liegi spīdošo gaismu, kas lieliski iederas visā mājoklī.

  • Samazina izmaksas, saudzē dabas resursus

   Salīdzinot ar standarta spuldzēm, LED tehnoloģija ietaupa līdz 90 % enerģijas. Tādēļ tā ir izdevīga un gadu no gada ietaupa jums naudu. Tā palīdz arī saudzēt apkārtējo vidi.

  • Ilgtspējīga spuldze – kalpos līdz pat 50 gadus

   Spuldžu kalpošanas laiks ir līdz 50 000 stundām, tāpēc varat neraizēties par nepieciešamību bieži mainīt spuldzes, un ilgāk nekā 50 gadus varēsiet izbaudīt ideālu apgaismes risinājumu.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.