Ierosinājumi

  LED

  Spuldze

  11 W – 75 W, E27, Silti balta 8718699726973 Atrast līdzīgus produktus
  • Izbaudiet silti baltu LED gaismu

   8718699726973

   LED

   Spuldze

   8718699726973 Atrast līdzīgus produktus

   Philips LED gaismas spuldzes nodrošina brīnišķīgu, siltu un baltu gaismu, neparasti ilgu kalpošanas laiku un ievērojamu enerģijas ietaupījumu. Ar vienkāršu un elegantu dizainu šī spuldze ir ideāls aizvietotājs standarta matētajām spuldzēm. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Izbaudiet silti baltu LED gaismu

  Radiet siltu, aicinošu gaisotni

  • Ilgtspējīgas spuldzes — kalpo līdz 15 gadus ilgi

   Ilgtspējīgas spuldzes — kalpo līdz 15 gadus ilgi

   Spuldžu kalpošanas laiks ir līdz 15 000 stundām, tāpēc jūs varat neraizēties par nepieciešamību bieži mainīt spuldzes un vairāk nekā 15 gadus baudīt ideālu apgaismojuma risinājumu.

  • Radīts jūsu acu komfortam

   Radīts jūsu acu komfortam

   Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

  • Vienkārša LED ikdienas lietošanai

   Vienkārša LED ikdienas lietošanai

   Philips LED spuldze ikdienas lietošanai pilnībā apmierina apgaismojuma pamatprasības. Par pieņemamu cenu šī LED spuldze nodrošina jauku apgaismojumu un uzticamu darbību.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.