Ierosinājumi

  LED

  Rivano trīskāršs virziena gaismeklis

  Maiga LED, acīm tīkama, Augstas kvalitātes materiāls, LED, melns 5061330P0 Atrast līdzīgus produktus
  • Patīkams un acis saudzējošs LED apgaismojums

   50613/30/P0

   LED

   Rivano trīskāršs virziena gaismeklis

   50613/30/P0 Atrast līdzīgus produktus

   Philips Rivano LED virziena gaismeklis nav radīts tikai tam, lai skaisti iederētos jūsu mājas dizainā. Tas izgaismo visu telpu ar iebūvētu LED lampu, kas radīta, lai saudzētu jūsu acis. Apgaismojums, kas patiesi saudzē acis. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Patīkams un acis saudzējošs LED apgaismojums

  • Radīts jūsu acu komfortam

   Radīts jūsu acu komfortam

   Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

  • Iebūvēts LED apgaismojums

   Šajā virziena gaismeklī ir integrēta augstas kvalitātes LED spuldze, kas nodrošina optimālu gaismas atdevi.

  • Augsta gaismas atdeve – 1290 lūmeni

   Izgaismojiet savu mājokli ar augstas kvalitātes apgaismojumu

  • 5 gadu garantija jūsu sirdsmieram

   Mūsu virziena gaismekļi ir izstrādāti ilgstošai darbībai. Gatavajam produktam ir pilna 5 gadu garantija, tāpēc varat būt droši, ka katru dienu varēsit izbaudīt ilgdarbīgu, kvalitatīvu apgaismojumu.

  • Ilgizturīgs augstas kvalitātes materiāls

   Šis virziena gaismeklis ir izgatavots no ilgizturīga augstas kvalitātes materiāla ar nevainojamu pēcapstrādi. Šādi mēs spējam piedāvāt izturīgu un uzticamu izstrādājumu, kas gadiem ilgi uzlabos atmosfēru jūsu mājās un uzgaismos tās.

  • Silti balta gaisma rada patīkamu atmosfēru

   Gaismai var būt atšķirīgas krāsu temperatūras, un uz to norāda īpaša mērvienība: kelvins (K). Spuldzes ar mazāku kelvinu vērtību rada siltu, omulīgu apgaismojumu, bet spuldzes ar lielāku kelvinu vērtību rada vēsu, enerģiskāku apgaismojumu.

  • Jūs varat iegūt augstas kvalitātes LED apgaismojumu un vienlaikus taupīt enerģiju

   LED apgaismojums salīdzinājumā ar tradicionālo apgaismojumu ļauj ietaupīt līdz 80% enerģijas, nodrošinot vienādu gaismas atdevi. Iegādājoties Philips LED lampu vai spuldzi, jūs uzreiz sākat taupīt naudu. Katru reizi, kad aizstāsit kādu gaismas avotu ar LED apgaismojumu, jūs uzreiz pamanīsit ietaupījumus elektrības rēķinā.

  • Spuldzes kalpošanas laiks līdz pat 20 gadiem

   LED apgaismojums kalpo ilgāk, tāpēc nebūs jāuztraucas par nepieciešamību bieži mainīt gaismas avotus. Tas ievērojami mazina atkritumu daudzumu un palīdz ietaupīt ilgtermiņā.

  • Tūlītējs spilgtums uzreiz pēc ieslēgšanas

   Ar Philips LED virziena gaismekļiem jums nebūs jāgaida. Tie nodrošina maksimālu spilgtumu uzreiz pēc ieslēgšanas. To kvēlspuldzei līdzīgā silti baltā gaisma nekavējoties rada mājīgu un aicinošu atmosfēru.

  • Ideāls gaismas kūlis akcenta apgaismojumam

   Šis LED virziena gaismeklis ir moderns apgaismojuma risinājums ar platleņķa gaismas atdevi (40 grādi), kas ir piemērots gan akcentēšanas, gan vispārējam apgaismojumam. Tas ir ideāli piemērots virtuves, dzīvojamo istabu un ēdamistabu apgaismošanai.

  • Regulējama virziena gaismekļa galva maksimālai pielāgojamībai

   Regulējamā virziena gaismekļa galva ir paredzēta gaismas novirzīšanai tieši tur, kur tā nepieciešama visvairāk.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.