Ierosinājumi

  LED griestu ventilators

  Griestu lampa

  Bliss, zelta 8719514334489 Atrast līdzīgus produktus
  • Viens gaismeklis. Viens slēdzis. Trīs gaismas iestatījumi.

   8719514334489

   LED griestu ventilators

   Griestu lampa

   8719514334489 Atrast līdzīgus produktus

   Uzstādot Philips LED gaismekli ar ievelkamu griestu ventilatoru iegūsiet pielāgojamu gaismu un ērtu gaisa vēsmu. Komplektā ir ietverta arī tālvadības pults. Ventilatoram ir caurredzamas lāpstiņas, kuras laikā, kad ventilators netiek lietots, var viegli ielocīt gaismeklī, un trīs SceneSwitch gaismas iestatījumi – radiet perfektu atmosfēru jebkurā telpā. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Viens gaismeklis. Viens slēdzis. Trīs gaismas iestatījumi.

  • Philips LED gaismeklis ar ievelkamu griestu ventilatoru jūsu mājās radīs spēcīgi spilgtu, tomēr ērtu, gaismu, ko varat pārvaldīt, izmantojot komplektā iekļauto tālvadības pulti vai sienas slēdzi.

   Philips LED gaismeklis ar ievelkamu griestu ventilatoru jūsu mājās radīs spēcīgi spilgtu, tomēr ērtu, gaismu, ko varat pārvaldīt, izmantojot komplektā iekļauto tālvadības pulti vai sienas slēdzi.

  • Philips LED gaismeklis ar ievelkamu griestu ventilatoru ir izturējis stingru drošības pārbaudi, un papildus citām svarīgām drošības funkcijām tas ir aprīkots arī ar īpašām skrūvēm, kas laika gaitā neizskrūvējas.

   Philips LED gaismeklis ar ievelkamu griestu ventilatoru ir izturējis stingru drošības pārbaudi, un papildus citām svarīgām drošības funkcijām tas ir aprīkots arī ar īpašām skrūvēm, kas laika gaitā neizskrūvējas.

  • Philips LED gaismeklis ar ievelkamu griestu ventilatoru ir aprīkots ar klusu motoru, kas cirkulē telpā esošo gaisu, neradot skaļu troksni.

   Philips LED gaismeklis ar ievelkamu griestu ventilatoru ir aprīkots ar klusu motoru, kas cirkulē telpā esošo gaisu, neradot skaļu troksni.

  • Atvadieties no virpuļojošām ēnām uz griestiem: šim ventilatoram ir caurredzamas lāpstiņas, kuras var ielocīt gaismeklī, kad ventilators netiek izmantots.

   Atvadieties no virpuļojošām ēnām uz griestiem: šim ventilatoram ir caurredzamas lāpstiņas, kuras var ielocīt gaismeklī, kad ventilators netiek izmantots.

  • Ērti taimeri

   Izvēlieties vienu no pieciem taimera laika iestatījumiem, lai gaisma tiktu izslēgta noteiktā laikā. Iestatīšanai varat arī izmantot tālvadības pulti.

  • Philips LED gaismeklis ar ievelkamu griestu ventilatoru nodrošina spēcīgu gaisa cirkulāciju un ilgstošu stabilu darbību. Izmantojiet to atsevišķi vai kopā ar gaisa kondicionētāju, ja gaisu nepieciešams dzesēt ātrāk.

   Philips LED gaismeklis ar ievelkamu griestu ventilatoru nodrošina spēcīgu gaisa cirkulāciju un ilgstošu stabilu darbību. Izmantojiet to atsevišķi vai kopā ar gaisa kondicionētāju, ja gaisu nepieciešams dzesēt ātrāk.

  • Izmantojiet tālvadības pulti, lai viegli pārvaldītu visas griestu ventilatora un apgaismojuma funkcijas. Ieslēdziet vai izslēdziet gaismu un ventilatoru, iestatiet vienu no trim ventilatora darbības ātrumiem, pārslēdziet SceneSwitch gaismas iestatījumus, izmantojiet zibspuldzes funkciju vai iestatiet vienu no pieciem taimera laika iestatījumiem.

   Izmantojiet tālvadības pulti, lai viegli pārvaldītu visas griestu ventilatora un apgaismojuma funkcijas. Ieslēdziet vai izslēdziet gaismu un ventilatoru, iestatiet vienu no trim ventilatora darbības ātrumiem, pārslēdziet SceneSwitch gaismas iestatījumus, izmantojiet zibspuldzes funkciju vai iestatiet vienu no pieciem taimera laika iestatījumiem.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.