Ierosinājumi

  Hue White and Color Ambiance

  Play gradient lightstrip 65"

  Paredzēts no 65” līdz 70” izmēra TV, Komplektā barošanas avots un stiprinājumi, Kombinē baltu un krāsainu gaismu, Nepieciešams Hue Bridge un Hue sync box 8718699784775 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8718699784775

   Hue White and Color Ambiance

   Play gradient lightstrip 65"

   8718699784775 Atrast līdzīgus produktus

   Piedzīvojiet kinoteātra sajūtas mājās ar gaismas virteni Philips Hue Play gradient lightstrip. Iegūstiet dažādas krāsas gaismu, kas reaģē uz saturu jūsu ekrānā. Pievienojiet 65 collu līdz 75 collu televizoram, kas uzstādīts pie sienas vai atsevišķi, izmantojot komplektā iekļautos stiprinājumus. Skatīt visas priekšrocības

  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Vienmērīga krāsu saplūšana

   Vienmērīga krāsu saplūšana

   Iegūstiet viengabalainu dažādu krāsu gaismu sajaukumu vienā LED sloksnē vienlaikus. Krāsas dabiski plūst kopā, atstarojot gaismu pret sienu un radot unikālu efektu aiz televizora.

  • Telpiskā apgaismojuma efekti

   Telpiskā apgaismojuma efekti

   Piedzīvojiet telpiskā apgaismojuma burvību! Izmantojot 45 grādu gaismas projekciju, Play gradienta gaismas sloksne reaģē uz saturu uz visa ekrāna reālajā laikā, radot aizraujošu televīzijas skatīšanās un spēļu pieredzi. *Nepieciešami Philips Hue Play HDMI sync box un Hue Bridge (nopērkami atsevišķi).

  • Pārmaiņas mājas izklaidē

   Pārmaiņas mājas izklaidē

   Philips Hue ir vienīgais viedā apgaismojuma zīmols, kas viegli sinhronizē jūsu krāsainās viedās gaismas ar filmām un videospēlēm, lai padarītu mājas izklaides aizraujošas. Pieredzi mainošā Hue Sync tehnoloģija uztver skatīto vai spēlējamo saturu un pārveido to tūlītējā gaismas skriptā, lai radītu krāspilnu pieredzi visā telpā.

  • Viegla uzstādīšana

   Viegla uzstādīšana

   Philips Hue Play gradienta gaismas sloksne ir īpaši izstrādāta televīzijas izklaidei. LED sloksnei ir trīs izmēri, kas piemēroti televizoriem ar 55 collu un lielāku ekrānu, un tajā ir montāžas stiprinājumi, lai uzstādīšana būtu ātra un ērta.

  • Trīs ideāli lielumi

   Trīs ideāli lielumi

   Ir pieejama trīs atšķirīgu lielumu gaismas virtene Hue Play gradient lightstrip. 55 collu gaismas virtene ir ieteicama 55–60 collu televizoriem, 65 collu gaismas virtene ir ieteicama 65–70 collu televizoriem un 75 collu gaismas virtene ir ieteicama 75 collu un lielākiem televizoriem. Ja jūsu televizora lielums neatbilst kādam no iepriekš minētajiem, izmantojiet nākamo tuvāko lielumu (piemēram, 62 collu televizoram jāizmanto 55 collu gaismas virtene).

  • Nepieciešami Hue Bridge un Hue Sync

   Nepieciešami Hue Bridge un Hue Sync

   Lai izmantotu Philips Hue Play gradienta gaismas sloksni, ir nepieciešama Philips Hue Play HDMI sync box, Hue Sync mobilā lietotne un Hue Bridge. Bridge ļauj pievienot līdz pat 50 gaismām un aksesuāriem visā jūsu mājā, izveidot taimerus un rutīnas, kā arī vadīt apgaismojumu no jebkuras vietas jūsu mājās vai ārpus tās ar lietotni Hue. Philips Hue Play HDMI sync box un Hue Bridge tiek pārdoti atsevišķi.

  Skatīt visas specifikācijas