Ierosinājumi

  Hue White and Color Ambiance

  Lightstrip Plus pagarinātājs V4, 1 metrs

  Iebūvēta LED spuldze, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Vadība ar lietotni vai balsi*, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8718699703448 Atrast līdzīgus produktus
  • Neierobežotas iespējas

   8718699703448

   Hue White and Color Ambiance

   Lightstrip Plus pagarinātājs V4, 1 metrs

   8718699703448 Atrast līdzīgus produktus

   Izmantojiet šo 1 metra pagarinājumu, lai gaismas virteni pagarinātu līdz 10 m un līdz ar to izgaismotu lielāku laukumu. Saderīgs tikai ar Lightstrip plus gaismas virtenēm. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Neierobežotas iespējas

  pārsteidzošai pieredzei

  • Nepieciešama ar Bluetooth saderīga Lightstrip Plus

   Nepieciešama ar Bluetooth saderīga Lightstrip Plus

   Šo izstrādājumu var izmantot tikai, lai pagarinātu ar Bluetooth saderīgo Philips Hue Lightstrip Plus versiju. Atrodiet Bluetooth logotipu uz iepakojuma, lai pārliecinātos, ka jums ir ar Bluetooth saderīga Lightstrip bāzes paka.

  • Pagarināms līdz 10 metriem

   Pagarināms līdz 10 metriem

   Pagariniet savu Philips Hue Lightstrip Plus līdz pat 10 metriem, savienojot viena metra pagarinātājus, lai nosegtu plašākas virsmas un paplašinātu izmantošanas iespējas. No spilgtas nišas izgaismošanas līdz aptverošai orientējošai gaismai jūsu koridorā vai trepju telpā — viss ir iespējams. Philips Hue Lightstrip Plus nodrošina jums pilnīgu krāsu konsekvenci, sākot no pirmā līdz pēdējam pagarinātājam.

  • Spilgta gaisma — apgaismojuma un noskaņas radīšanai

   Spilgta gaisma — apgaismojuma un noskaņas radīšanai

   Pateicoties izgaismošanai visā gaismekļa garumā un jaudīgai 1600 lūmenu gaismas atdevei, gaismas virtenes Philips Hue nodrošina pietiekami daudz gaismas, lai kalpotu gan par dekoratīvu elementu, gan par funkcionālu gaismas avotu.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Pārvērtiet savu mājokli, izmantojot vairāk nekā 16 miljonus krāsu, vienā mirklī radot piemērotu atmosfēru jebkuram pasākumam. Ar vienu pogas pieskārienu iestatiet svētku noskaņojumu ballītei, pārvērtiet dzīvojamo telpu par kinoteātri, izceliet dekorus ar krāsu akcentiem un izmantojiet citas iespējas.

  • Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Šīs spuldzes un gaismekļi piedāvā dažādus siltas un vēsas baltās gaismas toņus. Izmantojot pilnīgas aptumšošanas iespēju no spilgtas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, varat pielāgot ideālu apgaismojuma toni un spilgtuma līmeni jūsu ikdienas vajadzībām.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Ar Hue Bridge ir pieejamas funkcijas, kas viedo apgaismojumu padara vēl viedāku — attāla vadība, balss vadība, automatizēts apgaismojums un vēl daudz citas funkcijas. Pievienojiet savām ierīcēm Hue Bridge, lai izmantotu drošas un uzticamas tehnoloģijas un daudz noderīgu funkciju. Izmantojot Hue Bridge, iegūsiet iepriekš vēl nepieredzētu nepārspējamu viedo apgaismojumu.

  • Pastipriniet savu izklaidi ar elegantu apgaismojumu

   Pastipriniet savu izklaidi ar elegantu apgaismojumu

   Iegremdējieties filma, grāmatā vai mūzikā ar gaismas maģiju. Izmantojot miljonus krāsu, no kā izvelēties, un neskaitāmas apgaismošanas iespējas, jūs varat pārvērst dzīvojamo istabu par savu privāto kinoteātri — jums būs nepieciešams tikai popkorns!

  Skatīt visas specifikācijas